cinema.pl Artykuły

piątek, 19 luty 2021 12:59

Premiera filmu Sii "MUSIC" z Kate Hudson i Maddie Ziegler na VOD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gwiazda światowej muzyki Sia debiutuje jako reżyserka filmem „MUSIC” z Kate Hudson, Leslie Odomem Jr. i Maddie Ziegler w rolach. Nominowany do Złotych Globów film "MUSIC" jest już dostępny na VOD.

 

Dramat muzyczny „MUSIC” wyreżyserowany przez Się opowiada o magii, którą można dostrzec, gdy ktoś, kto nie potrafi komunikować się za pomocą słów, spotyka ludzi, którzy potrafią słuchać sercem. W rolach głównych występują nominowana do Oscara® zdobywczyni Złotego Globu Kate Hudson („U progu sławy”), zdobywca nagrody Tony Award oraz Grammy – Leslie Odom Jr. („Hamilton”). Maddie Ziegler, która wciela się w rolę tytułowej Music, jest przyjaciółką i muzą Sii od 2014 roku, odkąd wystąpiła w klipie do jej  światowego przeboju „Chandelier”. Film ma już na swoim koncie dwie nominacje do Złotych Globów - dla najlepszego filmu komediowego/musicalu oraz dla najlepszej aktorki w komedii/musicalu - Kate Hudson.

- To najlepszy projekt, jakiego się w życiu podjęłam, jest też zarazem najważniejszym i najtrudniejszym ze wszystkich – mówi Sia.

„MUSIC” rozpoczyna się w momencie, gdy żyjąca na własną rękę, z dala od rodziny Zu (Kate Hudson) po śmierci babci, zostaje niespodziewanie jedynym opiekunem Music (Maddie Ziegler), swojej nastoletniej przyrodniej siostry, która nie mówi ze względu na zaburzenia ze spektrum autyzmu. „MUSIC” łączy w sobie ciepłą opowieść o sile miłości z musicalowymi elementami, które napędzają i wzmacniają historię, przedstawiając widzom barwne życie postaci. Towarzyszą im niesamowite wrażenia dźwiękowe i wizualne, a także taniec, do którego choreografię przygotował Ryan Heffington, długoletni współpracownik Sii. W „MUSIC” zaprezentowano dziesięć utworów stanowiących autorskie kompozycje artystki, stworzone na potrzeby filmu i wykonane przez niezwykłą obsadę. Sia wykreowała doznanie filmowe równie głębokie i wyjątkowe jak tytułowa bohaterka.

- Uwielbiam filmy, które mają w sobie magię i pewną surowość, to samo chciałam zawrzeć w „MUSIC”. Chcę wywołać w ludziach emocje podczas seansu tego filmu – podkreśla Sia.

Film dostępny na VOD: ipla, vod.pl, Orange TV Go, PREMIERY CANAL+, Platforma CANAL+, CHILI, PLAY NOW, NETIA, Multimedia GO, VECTRA TV Online, UPC Polska, TVP VOD, Mojeekino.pl, E-KinoPodBaranami, a od 24.02 na DVD. 

Równolegle z premierą filmu „MUSIC” ukazuje się nowa płyta Sii z utworami, które można usłyszeć w filmie. Płyta zawiera m.in. znane już piosenki „Together" oraz „Courage to Change" i jest dostępna zarówno na nośniku CD jak i we wszystkich serwisach streamingowych.

Czytany 376 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 luty 2021 13:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama