Wydrukuj tę stronę

cinema.pl Artykuły

piątek, 16 kwiecień 2021 13:58

Aktor Andrzej Grabowski oraz aktorka Aleksandra Szwed gośćmi w Klinice Skeczów Męczących!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w tę niedzielę, 18 kwietnia, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, kolejny odcinek show „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Gościem specjalnym był wybitny aktor Andrzej Grabowski. Ale to nie koniec niespodzianek! W jednym ze skeczy wystąpi aktorka Aleksandra Szwed! 

 

Siódmy odcinek show to gwarancja bólu brzucha…oczywiście ze śmiechu! Pierwszym skeczem był gag „Narzeczona” w wykonaniu gospodarzy programu Kabaretu Skeczów Męczących oraz gościa specjalnego, czyli aktorki Aleksandry Szwed. Jak zakończy się historia miłosna, w której przyszły Pan młody pochodzi z małej miejscowości, a jego wybranka z Senegalu? Czy uda się przeskoczyć pewne odmienności religijno-kulturowe? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę w Polsacie! 

Tradycyjnie nie mogło zbraknąć skeczu z udziałem naszego gościa specjalnego! Wyśmienity prowadzący Tadeusz Sznuk (Paweł Koślik) zaprosił nas do nowego programu czyli Zdalniec z gwiazdami! Nadesłane tańce w formule on-line oceniało wybitne jury w składzie: znana restauratorka Magda (Monika Dryl), popularny piosenkarz reagge Kamil (Jarosław Sadza) oraz przewodniczący jury, aktor Andrzej Grabowski! Co to był za show! Naszym zdaniem ma szanse na stałe zagościć w nowej ramówce Polsatu!   

Oczywiście stałym punktem programu jest skecz dla gościa, czyli Kabaret K2 o Andrzeju Grabowskim. Zdradzamy, że było naprawdę śmiesznie, i Pan Andrzej zdecydowanie ma do siebie dystans! 

W skeczu „Żona idealna” w wykonaniu Kabaretu Nowaki oraz Pawła Koślika, sprawdzimy czy żona idealna jest naprawdę tak wspaniała, jak może się to wydawać na pierwszy rzut oka…Oj! Pozory potrafią mylić… Będziecie zaskoczeni!

Jak co tydzień obradował „Sztab kryzysowy”, czyli Kabaretu Moralnego Niepokoju! Zadanie specjalne na ten tydzień to uporać się z kryzysem Kościoła i samej wiary! 

Za oprawę muzyczną odcinka odpowiada przebojowy zespół Enej. 

Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących na antenie Polsatu w niedzielę  18 kwietnia o godzinie 20:00!

Czytany 248 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 kwiecień 2021 14:07

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież