cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 19 kwiecień 2021 15:31

Jakub Żulczyk gościem Faux Paux w Polsat Games

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Znany pisarz Jakub Żulczyk będzie gościem najnowszego odcinka magazynu Faux Paux. Premiera programu odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia o godzinie 17:00 w Polsat Games.

 

Jakub Żulczyk to jedno z najgorętszych nazwisk polskiej kultury popularnej. Dziennikarz, scenarzysta oraz autor takich powieści, jak „Ślepnąc od świateł” czy „Wzgórze psów” to prywatnie także wielki fan gier wideo. W poniedziałek 19 kwietnia o godzinie 17:00 Jakub Żulczyk opowie o swojej pasji w najnowszym wydaniu magazynu Faux Paux.

Faux Paux to autorski program Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Pierwszy jest Redaktorem Naczelnym Polsatu Games i prowadzącym poranne pasmo radia MUZO.FM. Drugi z twórców Faux Paux to autor gier wideo, a w przeszłości dziennikarz i recenzent. W każdym odcinku magazynu prowadzący rozmawiają z ciekawymi i nieszablonowymi postaciami ze świata gier wideo, esportu i popkultury. Program stanowi też cotygodniowy przegląd branżowych wydarzeń, a jego znakami rozpoznawczymi są humor i swobodna atmosfera połączone z merytoryką na najwyższym poziomie.

Nowe odcinki magazynu Faux Paux mają premierę w poniedziałki o godzinie 17:00 w Polsat Games. Powtórkę wydania z Jakubem Żulczykiem w roli głównej obejrzeć będzie można w środę 21 kwietnia o godzinie 22:00.

Czytany 356 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 kwiecień 2021 15:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama