cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 17 maj 2021 09:39

Premiery w czerwcu w FOX i FOX Comedy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czerwiec zapowiada się znakomicie, nie tylko dzięki ciepłym temperaturom i poluzowanym obostrzeniom! W FOX piękną pogodę i niesamowite widoki w premierowym, trzecim sezonie zapewni „Magnum: Detektyw z Hawajów”. Na ekrany powróci także lubiany przez widzów serial medyczny: szósty sezon „Chicago Med”. A to wcale nie koniec niespodzianek dla fanów historii o lekarzach - już 3 i 4 czerwca na antenie FOX czeka ich nie lada gratka, czyli maraton kultowego serialu „Grey's Anatomy: Chirurdzy”!

 

Kanał FOX Comedy, jak zwykle, zaplanował dla swoich widzów masę śmiechu, którego w czerwcu dostarczą: komediowe odkrycie ostatnich lat, serial „Co robimy w ukryciu” oraz sitcom-klasyk „Diabli nadali”. Na ekranach późnymi wieczorami zagoszczą również komedie „Wampiry i świry” i „Poznaj moich Spartan”.

Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 3 / Magnum P.I. 3 / (16 odcinków po 60 min)

PREMIERA: CZWARTEK 10 CZERWCA O GODZINIE 21:05 

Emisja kolejnych odcinków w każdy czwartek o godzinie 21:05 

W trzecim sezonie detektyw Thomas Magnum (Jay Hernandez) ma przed sobą jeszcze więcej zagadek do rozwiązania. Nowa klientka zleca Magnumowi i Higgins (Perdita Weeks) odnalezienie zaginionego brata, który ostatnio był widziany na Hawajach. Podczas śledztwa detektywi odkrywają tajny plan zemsty, który ukryła przed nimi ich klientka, Higgins zostaje postrzelona, a TC porwany. Z kolei lekarz, u którego leczy się Higgins, zaprasza ją niespodziewanie na randkę, czym zaskakuje także Magnuma. Kolejne zlecenie odzyskania długu przez Higgins okazuje się śmiertelnie niebezpieczne. Razem z Magnumem odkrywają, że samolot, który miała odzyskać, był wykorzystywany przez narkotykowy kartel. Kiedy stają się celem ich ostrzału i muszą awaryjnie lądować w dżungli, odkrywają, że na pokładzie samolotu mają pasażera na gapę, który jest celem kartelu.

W obsadzie trzeciego sezonu zobaczymy takich aktorów jak: Jay Hernandez, Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill, Tim Kang oraz Amy Hill. Serial jest dziełem Erica Guggenheima i Gene Hong.

O tym, co wydarzy się w trzecim sezonie „Magnum: Detektyw z Hawajów”, dowiemy się już 10 czerwca o godzinie 21:05! Emisja kolejnych odcinków w czwartki o 21:05.

Chicago Med, sezon 6 / Chicago Med 6 / (16 odcinków po 60 min)

PREMIERA: ŚRODA 23 CZERWCA O GODZINIE 22:00

Emisja kolejnych odcinków w każdą środę o godzinie 22:00

W premierowym szóstym sezonie cały personel Chicago Med dostosowuje się do nowych norm, które narzuciła pandemia. Dr Choi (Brian Tee), dr Lanik (Nate Santana) i April (Yaya DaCosta) walczą dalej na pierwszej linii frontu. Halstead (Nick Gehlfuss) i dr Manning (Torrey DeVitto) stają przed niepokojącą sytuacją pacjenta z nawrotem nowotworu. Charles (Oliver Platt) próbuje odbudować relacje z córką po ostatnich wydarzeniach.

 

O tym, jak pandemia wpłynęła na scenariusz oraz kręcenie szóstego sezonu opowiedzieli Diane Frolov i Andrew Schneider, producenci wykonawczy Chicago Med:

⏤ Postanowiliśmy pokazać pandemię, taką, jaka jest. Ponieważ nasz serial toczy się w szpitalu, proces nagrywania głęboko wpłynął na wszystkich naszych pracowników, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

⏤ Ustalenie, jak bezpiecznie powrócić na plan, było ogromnym wyzwaniem. Twórcze zespolenie pandemii z historiami naszych bohaterów i ukazanie, jak wpłynęła ona na ich losy. również nie było proste —  dodał Andrew Schneider.

W szóstym sezonie Chicago Med występują Nick Gehlfuss jako dr Will Halstead, Norma Kuhling jako dr Ava Bekker, Yaya DaCosta jako April Sexton, Marlyne Barrett jako Maggie Lockwood, Torrey DeVitto jako dr Natalie Manning, Colin Donnell jako dr Connor Rhodes, Brian Tee jako dr Ethan Choi, S. Epatha Merkerson jako Sharon Goodwin, Oliver Platt jako dr Daniel Charles oraz Dominic Rains jako dr Crockett Marcel. 

O tym, co wydarzy się w szóstym sezonie „Chicago Med”, dowiemy się już w środę 23 czerwca o godzinie 22:00!

Maraton Chirurgów w FOX

Fani serialu „Grey's Anatomy: Chirurdzy” powinni już teraz rezerwować sobie 3 i 4 lipca w swoich kalendarzach! FOX szykuje maraton ich ulubionego serialu! W czwartek i piątek od godziny 12:50 na kanale FOX zagości 17. sezon serialu o lekarzach z Wietrznego miasta.

CZERWIEC NA KANALE FOX COMEDY

Co robimy w ukryciu, sezony 1 i 2 / What We Do in the Shadows 1-2 / 

PREMIERA: ŚRODA 2 CZERWCA O GODZINIE 22:00 (2 odcinki)

Kolejne odcinki w środy i czwartki o godzinie 22:00 (2 odcinki)

Zjawiska paranormalne, potwory i nieznane stworzenia od lat inspirują twórców do pisania powieści i scenariuszy. Wampir Nosferatu może nie straszy już tak jak kiedyś, ale cz mógłby nas….bawić ? Jak wyglądałoby życie wampirów w dzisiejszym świecie? „Co robimy w ukryciu” to serial opowiadający historię czwórki wampirów żyjących wspólnie na przedmieściach Nowego Jorku.

Nandor, Laszlo i Nadja to trójka wiekowych wampirów, która przeniosła się sto lat temu do Nowego Jorku, a dokładniej na Staten Island, gdzie po zmroku mogą być sobą — zimnymi krwiopijcami. Ich najwierniejszy sługa, Guillermo, dba o to, by nikt nie dowiedział się o ich nietypowym usposobieniu oraz ich domu. Sielankowe życie czwórki współlokatorów zakłóca przybycie starożytnego wampira, Barona Afanasa, który postanowił sprawdzić, czy udało im się wypełnić misję z jaką przybyli do Nowego Jorku. Misją tą jest… przejęcie kontroli nad USA.

W serialu występują Kayvan Novak jako Nandor the Relentless, Matt Berry jako Laszlo Cravensworth, Natasia Demetriou jako Nadja, Harvey Guillén jako Guillermo oraz Mark Proksch jako Colin Robinson. Serial jest spin-offem wielokrotnie nagrodzonego filmu pod tym samym tytułem, a twórcami zarówno filmu jak i serialu są Jemaine Clement i Taika Waititi,

O tym, czy wampirom uda się zdominować świat, dowiemy się już w środę 2 czerwca o godzinie 22:00 na kanale FOX Comedy!

Diabli nadali, sezony 1-4 / The king of queens 1-4 / (100 odcinków po 30 min)

 

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 14 CZERWCA O GODZINIE 17:10 (2 odcinki)

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku od godziny 17:10 (2 odcinki)

„Diabli nadali” to serial komediowy opowiadający o perypetiach młodego małżeństwa, Carrie i Douga Heffernanów. Doug Heffernan, mieszkaniec nowojorskiej dzielnicy Queens, kupuje 70-calowy telewizor jako ostatni element swojej wymarzonej, kibicowskiej piwnicy. Jego sen szybko zmienia się w koszmar, kiedy wprowadza się tam jego teść. Daug i Carrie zmuszeni są mieszkać w jednym domu z ojcem Carrie, Arthurem Spoonerem, po tym, jak spalił on swój dom. Piwnica, ulubione miejsce Dauga staje się pokojem dla teścia.

W serialu występują Kevin James jako Doug Heffernan, Leah Remini jako Carrie Heffernan z d. Spooner, żona Douga, Jerry Stiller jako Arthur Spooner, Victor Williams jako Deacon Palmer, Patton Oswalt jako Spence Olchin oraz Gary Valentine jako Danny Heffernan.

O tym, jak małżeństwo poradzi sobie z nowym domownikiem, dowiemy się w poniedziałek 14 czerwca o 17:10 w FOX Comedy.

Wieczorna dawka śmiechu z FOX Comedy

Późnym wieczorem 2 i 13 czerwca na fanów komedii czeka seans filmowy w FOX Comedy! Drugiego czerwca o 23:00 na ekranie zagoszczą „Wampiry i świry”, natomiast trzynastego czerwca o 22:00 przeniesiemy się do starożytnej Grecji z komedią „Poznaj moich Spartan”.

Czytany 392 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2021 09:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama