cinema.pl Artykuły

wtorek, 18 maj 2021 15:00

Dwa seriale powracają z nowymi sezonami. Premiera 24 maja w HBO GO

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już w najbliższy poniedziałek, 24 maja, do serwisu HBO GO powrócą dwa lubiane seriale. Czarny poniedziałek, czyli produkcja opowiadająca o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street. Po latach, w nowej odsłonie i z nową obsadą, zobaczymy też nowy sezon nagradzanego serialu HBO Terapia. 

 

Dwa seriale powracają z nowymi sezonami. Premiera 24 maja w HBO GOCzarny poniedziałek (Black Monday) – premiera trzeciego sezonu: 24 maja w HBO GO

Czarny poniedziałek to serial o grupie outsiderów, która w drugiej połowie lat osiemdziesiątych przejęła klub oldboyów z Wall Street i nie przestała działać także w kolejnej dekadzie.

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny Poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów, a giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… aż do czasu. Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego. W trzecim sezonie ekipa jest gotowa podbić lata dziewięćdziesiąte. Podczas gdy świat finansów przechodzi głęboką fascynację kokainą, bohaterowie stają przed egzystencjalnym pytaniem - co ma zrobić zawodnik, gdy odbiera się mu piłkę? Odpowiedź brzmi... zmienić grę. I chociaż na horyzoncie mogą pojawić się ciemne chmury, tej grupie ludzi jakoś zawsze udaje się dopiąć swego.

Trailer:  

https://www.youtube.com/watch?v=-Zupn2URAV4

 

Terapia (In Treatment) – premiera czwartego sezonu: 24 maja w HBO i HBO GO

Nagrodzony Złotym Globem i dwoma nagrodami Emmy serial HBO wraca we wznowionej po latach wersji. W roli terapeutki tym razem występuje zdobywczyni Emmy Uzo Aduba.

Akcja produkcji rozgrywa się w dzisiejszym Los Angeles. Trójka bardzo różniących się od siebie pacjentów odbywa sesje terapeutyczne z Brooke Taylor. Spotkania mają im pomóc lepiej radzić sobie z bolączkami współczesnego życia. Kwestie, takie jak globalna pandemia oraz niedawne zmiany społeczne i kulturowe stanowią tło pracy terapeutki – a wszystko w czasie, gdy boryka się ona z osobistymi problemami. 

W najnowszym sezonie obok Uzo Aduby (serial Orange Is The New Black) występują Anthony Ramos (Hamilton) w roli Eladio, który pracuje jako opiekun domowy dorosłego syna pewnej zamożnej rodziny; Liza Colón-Zayas (David Makes Man) jako Rita, powierniczka i przyjaciółka Brooke, która wspiera ją w walce z jej własnymi demonami i doświadczeniu wielkiej straty; John Benjamin Hickey (Jessica Jones) jako Colin, czarujący milioner, który właśnie wyszedł z więzienia po wyroku za przestępstwa urzędnicze i teraz musi poradzić sobie ze wszystkimi zmianami, które nastąpiły w jego życiu; Quintessa Swindell (serial HBO Euforia) jako Laila, dość nieufna, nastoletnia pacjentka Brooke, usiłująca określić swoją własną tożsamość w oderwaniu od oczekiwań jej apodyktycznej rodziny oraz Joel Kinnaman (For All Mankind) jako Adam, partner Brooke, z którym terapeutka się w kółko schodzi i rozchodzi. 

Producentem serialu Terapia jest HBO. Obowiązki producentów wykonawczych pełnili Stephen Levinson, Mark Wahlberg, Hagai Levi, Jennifer Schuur, Joshua Allen oraz Melissa Bernstein; Współproducentami wykonawczymi byli Joanne Toll i Noa Tishby serve. Serial Terapia został wyprodukowany  we współpracy z Leverage, Closest to the Hole Productions oraz Sheleg.

Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu serialu HBO Terapia dostępne będą w serwisie HBO GO od rana. Emisja tych dwóch odcinków na antenie HBO zaplanowana została na godz. 20:10 – jeden po drugim. 

Trailer: 

Czytany 268 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 maj 2021 15:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama