cinema.pl Artykuły

wtorek, 01 czerwiec 2021 16:23

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” na kanale Boomerang

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jeden z najbardziej znanych seriali animowanych wraca w nowej odsłonie! Boomerang przedstawia produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Serial wyszedł spod ręki twórców „Młodzi Tytani: Akcja!” i „Wujcia Dobra Rada”. Premiera w poniedziałek 7 czerwca.

 

Królik Bugs wciąż bawi dzieciaki!

Sam Register („Młodzi Tytani: Akcja!”) i Peter Browngardt („Wujcia Dobra Rada”) odpowiadają za nową produkcję „Zwariowane Melodie: Kreskówki”. Twórcy postanowili wykreować serial, który nie zatraci wyjątkowości oryginalnych „Zwariowanych Melodii” i wniesie powiew świeżości do konwencji. Dzięki temu Królik Bugs, Kaczor Daffy, Prosiak Porky i reszta kolorowej paczki, zachowa swoje wszystkie charakterystyczne cechy. Główną grupą odbiorców są dzieci w wieku wczesnoszkolnym i ich rodzice. 

Malowana zasadzka, wyprawa do świątyni i podchody w bibliotece

W premierowych odcinkach przebiegły Wiluś zastawi zasadzki na Strusia Pędziwiatra. Ten superszybki ptak umyka mu od lat! Tym razem kojot wykorzysta swoje malarskie umiejętności. Stworzy rysunek, który ma zmylić pustynnego ptaka i sprawić, że wpadnie w jego ręce. 

Daffy i Porky wybiorą się do ciepłych krajów, gdzie czeka na nich wielka świątynia. Podobno jest tam ukryty skarb – żądny przygód kaczor nie może odpuścić sobie takiej wycieczki. Czy uda mu się dodać otuchy spłoszonemu Porky’emu?

Dwójka zawadiaków zrobi również niemały bałagan w bibliotece, a Porky-bibliotekarz postara się powstrzymywać Daffy’ego przed kolejnymi harcami. Na widzów czeka też wyprawa w kosmos na nową planetę razem z Marsjaninem Marvinem, zawody zapaśnicze z Kowbojem Yosemitem Samem i opowieść o duchu… Tweety’ego!

Premiera serialu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w poniedziałek 7 czerwca o 13:00 na antenie Boomeranga. Emisja codziennie o 13:00.

Czytany 202 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 czerwiec 2021 16:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama