cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 28 czerwiec 2021 08:52

Maraton Grozy na ekranach kin Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kolejna odsłona cyklu Nocne Maratony Filmowe nadchodzi wielkimi krokami! Za tydzień (w piątek, 2 lipca, o godzinie 23:00), sieć kin Helios zaprosi miłośników mocnych filmowych wrażeń do swoich multipleksów w całej Polsce, na pełne grozy seanse. W ciągu jednej nocy zaprezentowane zostaną cztery horrory, w tym aż trzy premierowe produkcje. 

 

Na wszystkich fanów gatunku czekają porywające horrory, które tworzą idealny zestaw na doskonałe rozpoczęcie filmowych wakacji. Jako pierwsza wyświetlona zostanie premiera tego wieczoru - trzymający w napięciu „AŻ DO ŚMIERCI”. Po krótkiej przerwie zaprezentowana zostanie bardzo klimatyczna opowieść o tym, co czai się w głębi lasu – „GAIA”. Następnie widzowie zobaczą psychologiczną rozgrywkę w filmie „THE NIGHT”. Dla najbardziej wytrwałych, już nad ranem, zaplanowano mocne zakończenie z horrorem „ALIVE”.

Wyjątkowa atmosfera seansów oraz mrożące krew w żyłach tytuły, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów grozy. Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych, w salach dostępne będzie 75% miejsc, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” zostaje zawieszona do odwołania.

Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_grozy (dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić). Odważycie się na TAKĄ noc w kinie? 

Czytany 282 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 czerwiec 2021 09:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama