cinema.pl Artykuły

wtorek, 29 czerwiec 2021 18:36

Księga żartów i prezent dla Królowej. Nowe odcinki „Alice i Lewis” w Boomerangu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kraina Czarów skrywa wiele cudów. Królik doglądający magicznego zegara, karciana Królowa i jej strażnicy dworu to bohaterowie, których mali widzowie mogą zobaczyć podczas seansu serialu „Alice i Lewis”.  Premierowe odcinki już w poniedziałek 5 lipca na kanale Boomerang. 

 

„Alice i Lewis” to interpretacja klasycznej historii o Alicji w Krainie Czarów, stworzona z myślą o najmłodszych. Emitowane w lipcu odcinki serialu przyniosą dawkę lekkiego humoru. Bohaterka będzie sypać dowcipami jak z rękawa, ale nie wszyscy mieszkańcy Krainy Czarów są równie skorzy do żartów. Czarodziej nie doceni jej kawałów. Wtedy Alice odnajdzie niezwykły skarb: ukrytą księgę żartów magika! Niestety Królowa również zechce ją zdobyć… 

W innym odcinku Alice pomoże przygotować prezent na urodziny władczyni. Znajdzie pięknie ozdobiony kamień, który postanowi podarować Królowej. Jednak okaże się, że nie jest on drogocenną skałą, a… jajem ptaka Dodo! To początek licznych perypetii z udziałem egzotycznego zwierzaka. 

Dziewczynka skorzysta również z pomocy Lewisa przy nauce matematyki. Kiedy będzie przekonana, że wie już wszystko, w szkole zorientuje się, że jej wiedza ma sens tylko w Krainie Czarów! Alice musi znaleźć inny sposób na zdanie testu. 

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Alice i Lewis” w poniedziałek 5 lipca o 19:00 na kanale Boomerang. Emisja codziennie o 19:00. 

Czytany 232 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 18:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama