cinema.pl Artykuły

środa, 11 sierpień 2021 13:24

"Wyrolowani" - szalona przygoda od piątku w kinach!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już od 13 sierpnia na ekranach polskich kin zagości zakręcona, animowana komedia twórców kultowego serialu „Simpsonowie”. Film „Wyrolowani” oszałamia humorem i fabularną pomysłowością - rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych!  Wakacyjna, komediowa atrakcja dla całej rodziny, którą trzeba zobaczyć na dużym ekranie! 

 

„Wyrolowani” rozbawią zarówno dzieci jak i dorosłych. Te cudowne Flumaki nie mają sobie równych! To idealny wakacyjny film i przygoda nie do powtórzenia. Dodatkowo w polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli m.in. Kacper Kuszewski, Monika Dryl, Jan Jankowski, a swój specjalny udział ma Michał Będzmirowski „Modny Tata”!

Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod …dziurkę. Co z tego, że na-leżą do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych. Ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1835, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible. W towarzystwie nieletniego dino¬zaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.

Gdy czujesz, że los Cię wkręca, stań otworem przed przygodą!

WYROLOWANI - polski zwiastun - w kinach od 13 sierpnia - YouTube

REŻYSERIA: 

David Silverman (“Simpsonowie. Wersja kinowa”, “Potwory i spółka”) 

Raymond S. Persi (“Simpsonowie” – serial)

GATUNEK: komedia animowana 

PRODUKCJA: USA 2021

Czytany 538 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 sierpień 2021 13:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama