cinema.pl Artykuły

czwartek, 12 sierpień 2021 17:07

Wrześniowe premiery na kanałach FOX i FOX Comedy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już we wrześniu na antenie FOX zobaczymy drugi sezon prawdziwego hitu 2021 roku, czyli serialu „Szpital New Amsterdam”! W kolejnej odsłonie opowieści o najstarszym szpitalu w USA, zobaczymy dalsze losy zespołu lekarzy i pielęgniarek kierowanych przez dr. Maksa Goodwina, który podbił serca polskich widzów. Tak jak ostatnio nie zabraknie emocji i wzruszeń, związanych z walką o zdrowie pacjentów, ale też z prywatnymi perypetiami ekipy z nowojorskiego szpitala.

 

To jednak nie koniec historii rodem ze szpitalnych sal. We wrześniu zobaczymy także dalsze losy szpitala miejskiego z Atlanty w serialu „Rezydenci”. Ponadto na widzów FOX czekają dwie opowieści o silnych kobietach w premierowych sezonach „Rebel” oraz „Agentki McCall”. Przyjrzymy się także sztuce tropienia morderców przez genialnego Malcolma Brighta w drugiej odsłonie produkcji „Syn marnotrawny”, oraz sprawdzimy co słychać u nie do końca poważnych policjantów znanych z serialu „Brooklyn 99” na kanale FOX Comedy. A do tego wszystkiego nie zabraknie szczypty filmowego romantyzmu. Zapowiada się naprawdę ciekawa mieszanka! 

WRZESIEŃ NA KANALE FOX

Szpital New Amsterdam, sezon 2

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: WTOREK 14 września O GODZINIE 19:30

Kierowany przez dr. Maksa Goodwina (Ryan Eggold) „Szpital New Amsterdam” powraca w drugim sezonie pełnym trzymających w napięciu, wzruszających i inspirujących historii wprost z najstarszego ośrodka medycznego w USA. W drugiej odsłonie produkcji Goodwin wraz ze swoim zespołem lekarzy i pielęgniarek kontynuują swoją walkę o zapewnienie najlepszej opieki swoim pacjentom, jednocześnie borykając się ze skostniałym i niewydolnym systemem ochrony zdrowia, który również wymaga poważnej kuracji.

UWAGA SPOILER 1 SEZONU!

W dramatycznym finale pierwszego sezonu widzowie byli świadkiem wypadku karetki z udziałem Maksa, jego żony Georgii (Lisa O’Hare), ich nowonarodzonej córki Luny oraz dr Lauren Bloom (Janet Montgomery) i dr Helen Sharpe (Freema Agyemam). Nowy sezon przyniesie odpowiedź na pytanie, kto z wymienionej piątki wyszedł z kraksy bez szwanku, a kogo pożegnamy na zawsze i jaki będzie miało to wpływ na życie osobiste i zawodowe lekarzy ze szpitala New Amsterdam.

O tym, kto przetrwał kraksę z finału pierwszego sezonu i jak będzie wyglądała dalsza walka o zdrowie i życie pacjentów w „Szpitalu New Amsterdam” dowiemy się już 14 września o godzinie 19:30 na kanale FOX.

MARATON ZE „SZPITALEM NEW AMSTERDAM”

Sezony od 1 i 2

W sobotę i niedzielę od 11:00

4 odcinki dziennie od 11 września

Rezydenci, sezon 4

(14 odcinków po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 1 września O GODZINIE 21:05

W czwartym sezonie serialu „Rezydenci” będziemy mogli śledzić dalsze losy lekarzy i pielęgniarek z Chastain Memorial Hospital, którzy na co dzień z godnym pochwały heroizmem walczą o życie i zdrowie swoich pacjentów. W nowej odsłonie produkcji zobaczymy pierwsze przebłyski nadziei związane ze stopniowym zmniejszeniem obciążenia miejskiego szpitala przez chorych na COVID-19. Koszmar pandemii ustąpi miejsca bardziej spokojnym i słonecznym dniom w Atlancie.

O tym, jak będzie wyglądać życie miejskiego szpitala w Atlancie po przetrwaniu pandemicznej fali dowiemy w FOX już 1 września o godzinie 21:05.

Rebel, sezon 1

(10 odcinków po 1 h)

PREMIERA: WTOREK 14 września O GODZINIE 21:05

Zainspirowana życiem i historią Erin Brockovich, Annie "Rebel" Bello (Katey Sagal) jest prawniczką, choć bez… wykształcenia prawniczego. Annie to zabawna, błyskotliwa, nieustraszona, ale też momentami nieco nieuporządkowana kobieta, która całym swoim sercem angażuje się w sprawy, nad którymi przyszło jej pracować. W codziennej walce nie zapomina również o ludziach, których kocha. Gdy „Rebel” rusza do boju, nic nie jest jej w stanie zatrzymać, a zwycięstwo musi być osiągnięte za wszelką cenę.

W serialu występują również John Corbett jako Grady Bello, James Lesure jako Benji, Andy Garcia w roli Juliana Cruza czy Tamala Jones jako Lana.

Historię Rebel, dzisiejszej Erin Brockovich, poznamy już we wtorek, 14 września o godzinie 21:05 w FOX.

Syn marnotrawny, sezon 2

(13 odcinków po 1 h)

PREMIERA: WTOREK 14 września O GODZINIE 22:00

„Syn marnotrawny” to produkcja, w której śledzimy losy Malcoma Brighta (Tom Payne), profilera kryminalnego z niesamowitym talentem do przenikania umysłów morderców. Swoje wyjątkowe zdolności zawdzięcza mrocznej przeszłości swojego ojca – dr. Martina Whitly’ego (Michael Sheen), który był seryjnym zabójcą znanym pod pseudonimem „Chirurg”. Malcom używa swojego wyjątkowego daru, by pomóc nowojorskiej policji w rozwiązaniu najbardziej mrocznych i zagadkowych morderstw. W zespole prowadzonym przez porucznika policji z Nowego Jorku, Gila Arroyo (Lou Diamond Philips), poza Malcolmem, są również detektywi Dani Powell (Aurora Perrineau), Jt Tarmel (Frank Harts) oraz dr Edris Tanaka (Keiko Agena).

UWAGA SPOILER 1 SEZONU!

W drugim sezonie serialu spotkamy Brighta w momencie życiowej rozsypki spowodowanej szokującymi działaniami jego siostry Ainsley (Halston Sage) w finale poprzedniej odsłony produkcji. Teraz jego zadaniem będzie „zaopiekowanie się” siostrą i ochrona ich matki (Bellamy Young) przed sekretami, które mogą ponownie zniszczyć rodzinę.

O tym, jak Malcolm poradzi sobie z walką o rodzinę pomiędzy rozwikływaniem kolejnych zagadek kryminalnych dowiemy się już we wtorek, 14 września o godzinie 22:00 na antenie FOX.

Agentka McCall, 

(10 odcinków po 1 h)

PREMIERA: CZWARTEK 30 września O GODZINIE 21:05

Robyn McCall (Queen Latifah), enigmatyczna kobieta z jeszcze bardziej tajemniczą przeszłością, wykorzystuje swoje liczne talenty i zdolności do pomocy tym, którzy nie mogą liczyć na nikogo innego. Na co dzień może się wydawać typową samotną matką, zajętą wychowaniem nastoletniej córki. Ale kiedy dochodzi do niesprawiedliwości, podejmuje się tajnych misji jako prawdziwa mścicielka, stając się aniołem stróżem i obrońcą uciśnionych, jednocześnie walcząc o swoje własne odkupienie…

W serialu występują m.in. również Chris Noth jako William Bishop, Adam Goldberg w roli Harry’ego Keshegiana czy Tory Kittles jako Marcus Dante.

To jak Robyn z typowej samotnej matki przeradza się w obrończyni uciśnionych zobaczymy już w czwartek 30 września o godzinie 21:05 w FOX.

WRZESIEŃ NA KANALE FOX COMEDY

Brooklyn 99

(22 odcinków po 0,5 h)

PREMIERA: NIEDZIELA 5 września O GODZINIE 18:00

Jake Peralta (Andy Samberg) i Kapitan Holt (Andre Braugher) powracają w czwartym sezonie przezabawnej komedii policyjnej, nagrodzonej Złotym Globem. W tym sezonie Peralta i Holt przyzwyczajają się do swojej nowej tożsamości jako sąsiedzi z Florydy po tym jak zostali objęci programem ochrony świadków. W 99 komisariacie na Brooklynie nowy kapitan przejmuje dowodzenie podczas nieobecności Holta. W najnowszej odsłonie popularnego serialu gościnnie wystąpią między innymi Maya Rudolph, Zooey Deschanel oraz Ken Marino.

Najnowsze przygody bohaterów ulubionego przez wielu komisariatu zobaczymy już 5 września o godzinie 18:00 na kanale FOX Comedy.

ROMANTYCZNE NIEDZIELE WE WRZEŚNIU Z FOX COMEDY

We wrześniu w FOX Comedy nie zabraknie nuty romantyzmu w komediowym wydaniu! A wszystko przez dwie produkcje filmowe, które potrafią i rozbawić i wzruszyć. Już we wrześniu w filmie „Wyznania zakupoholiczki” widzowie będą mogli zobaczyć historię Rebekki (Isla Fisher), która mimo pracy jako dziennikarka ekonomiczna wpada w uzależnienie od zakupów, co jest dopiero początkiem jej zwariowanej historii! Za to w produkcji z prawdziwie gwiazdorską obsadą, „Miłość i inne używki”, zobaczymy jak rodzi się gorący romans a potem głębsze uczucie między sprzedawcą farmaceutyków Jamiem (Jake Gyllenhaal) a chorą na Parkinsona Maggie (Anne Hathaway).

Wyznania zakupoholiczki

5 września o godzinie 15:50

Miłość i inne używki 

19 września o godzinie 20:00

MARATON Z „DIABLI NADALI”

Czytany 466 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 sierpień 2021 17:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama