cinema.pl Artykuły

piątek, 13 sierpień 2021 16:14

Poznaj finalistki Miss Polski 2021. Wiemy, kto poprowadzi uroczystą galę!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już za tydzień na antenie Polsatu staruje Festiwal Piękna 2021! W piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.

Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju. Koniecznie sprawdźcie galerię zdjęć finalistek konkursu Miss Polski 2021!  

Zdjęcia wykonała Dorota Czoch. Uczestniczki zaprezentowały się w sukienkach Joanny Muzyk i biżuterii Jubilera Schuberta. Stylizacją zajęła się Katarzyna Cygańska. O makijaże zadbali makijażyści z Estee Lauder, natomiast o włosy – styliści fryzur Revlon Professional Polska. Sesja odbyła się w Nowym Sączu, w Małopolsce która jest partnerem głównym konkursu.

Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2021 z rąk Anny-Marii Jaromin? Przekonamy się już 20 sierpnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie. 

 

Festiwal Piękna 20-22 sierpnia tylko w Polsacie! 

Finalistki konkursu MISS POLSKI 2021 

1. PAMELA BIELAWSKA ze Złotego Stoku, woj. Dolnośląskie

„Mam 21 lat. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Moim małym marzeniem jest zostanie osobą medialną w dziedzinie psychologii, którą studiuję. Myślę, że w ten sposób mogłabym pomóc dużej  ilości osób borykających się z różnymi problemami. Hobbistycznie zajmuję się rękodziełem. Uwielbiam podróżować, a w wolnych chwilach dbam o formę na siłowni.” 

2. NATALIA BRZOZOWSKA z Augustowa, woj. Podlaskie 

„Mam 22 lata. Studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie w Białymstoku. Moja pasją, a zarazem pracą jest jazda konna. Czynnie startowałam w zawodach w skokach przez przeszkody, a obecnie zdobytą wiedzę przekazuje swoim podopiecznym . Moją nową pasją stał się flyboard. Prowadzę własną firmę, w której każdy może spróbować swoich sił latając nad wodą.”

3. STELLA CZYSZEWICZ z Wrocławia, woj. Dolnośląskie

„Mam 21 lat. Na co dzień́ studiuję architekturę̨ na University Collage of London oraz ekonomię na Vistula University. W tym roku rozpoczęłam kurs na Le Cordon Bleu London. To dla mnie niesamowite wyróżnienie, ponieważ̇ znalazłam się̨ w szczęśliwej 15, wyłonionej spośród 750 aplikujących.

Od 15 lat trenuję pięciobój nowoczesny - szermierkę̨, bieganie, pływanie, jazdę konną oraz strzelanie.

W 2018 zostałam wicemistrzynią̨ w zawodach o Puchar Europy.

Bliski mojemu sercu jest również taniec, gdyż przez większość́ życia tańczyłam balet.

Moją pasją jest malarstwo. Chciałabym kiedyś́ otworzyć́ własną galerię sztuki. 

W wolnym czasie jestem wolontariuszką Amnesty International.

Od kilku lat pracuję jako modelka. Połączenie podroży z poznawaniem niesamowitych ludzi z całego świata sprawia mi niesamowitą frajdę.”

4. DOMINIKA DĄDA z Sadkowa, woj. Dolnośląskie 

„Mam 23 lata. Właśnie skończyłam 3 rok studiów w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu Przede mną 7 semestr, wyjazd na Erasmusa i obrona pracy inżynierskiej. Od przyszłego roku akademickiego chciałabym rozpocząć kolejny kierunek studiów - filologię germańską, która na pewno ułatwi mi znalezienie pracy w zawodzie spedytora międzynarodowego. Mam również w planie ukończenie kursów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Moją pasją jest siatkówka, którą trenowałam przez 6 lat w Gwardii Wrocław. Zdobyłam dużo medali, m.in. na mistrzostwach Polski. Reprezentowałam również Dolny Śląsk na Turnieju Nadziei Olimpijskich. Później w moim życiu pojawił się modeling. Brałam udział w kilku Fashion Weekach oraz w konkursie Elite Model Look.”

5. IWONA GÓRSKA ze Szczecinka, woj. zachodniopomorskie

„Mam 23 lata. Aktualnie mieszkam i pracuję w Poznaniu. Ukończyłam studia na kierunku: podologia, ortopodologia i z satysfakcją pracuję w swoim zawodzie. Podologia, kosmetologia oraz medycyna estetyczna to moja pasja i z tym właśnie wiążę̨ swoją przyszłość́. Marzy mi się̨ sieć własnych salonów piękności w Polsce! Poza pracą w moim sercu króluje taniec, który pozostaje w kręgu moich zainteresowań́ od dziecka. Moje motto życiowe to „Uśmiechnij się̨ do życia, a zżycie uśmiechnie się̨ do Ciebie”.”

6. KAMILA GRZEGORCZYK z Dąbrówki Dużej, woj. Łódzkie 

„ Mam 20 lat. Jestem pewna siebie i zawsze dążę do wyznaczonego celu. Posiadam dyplom technika ekonomisty. Planuję studiować ekonomię, ponieważ w przyszłości chciałabym pracować jako księgowa. Interesuje mnie moda. Uwielbiam też podróżować.”

7. KATHRIN JANUSZEWSKA z Gródka, Beskidy

„Mam 18 lat. Uczę̨ się̨ w średniej szkole ekonomicznej w Ostrawie. Interesuję się̨ zdrowym odżywianiem. Brałam udział w kilku pokazach mody (Ostrava Fashion Week). W wolnym czasie pracuję jako fotomodelka. Kocham zwierzęta szczególnie konie. Odwiedzam również schronisko dla psów. Od 10 lat jeżdżę̨ konno. Swoją przyszłość́ łączę̨ z pracą z ludźmi. Moje motto: Ceń to, co masz. Pokonaj to, co Cię rani i walcz o to, na czym Ci zależy.”

8. JUSTYNA KOKOSZKA z Suchej Beskidzkiej, woj. Małopolskie

„Mam 18 lat. Na co dzień rozwijam moje umiejętności muzyczne w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej 2 st. w Krakowie. Gram na fortepianie i flecie poprzecznym. Moją przyszłość łączę z psychologią i coachingiem, w którym chciałabym skupić się na pracy z kobietami, nad rozwijaniem ich wewnętrznego piękna. Niedawno napisałam e-book’a, w którym dzielę się wiedzą na temat budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.”

9. EMILIA KRÓLIKOWSKA z Łodzi, woj. Łódzkie

„Mam 22 lata. Właśnie skończyłam studia licencjackie na kierunku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Z zawodu jestem kierownikiem produkcji filmowej oraz youtuberką i influencerką. Od 6 lat prowadzę kanał na YouTube o nazwie EmiFlesh i również pod takim pseudonimem prowadzę swoje inne social media, między innymi TikToka gdzie zrzeszyłam ponad pół miliona obserwatorów. Swego czasu byłam związana z Disney’em i m.in. przeprowadzałam wywiady z międzynarodowymi gwiazdami tej korporacji. Do moich największych pasji należy taniec i aktorstwo. Najpierw uprawiałam gimnastykę artystyczną, a następnie przez lata tańczyłam taniec współczesny. Aktorstwem zajmuję się tylko hobbystycznie, ale mam już za sobą kilka mniejszych epizodów i jedną dużą rolę w filmie „Jestem M. Misfit”. Ogromną przyjemność sprawa mi również nagrywanie moich własnych filmów, dlatego moja praca jest również moją pasją.”

10. ZOFIA KRUPA z Jasła, woj. Podkarpackie

„Mam 20 lat. Obecnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję gospodarkę przestrzenną. Jednak moim marzeniem jest zostać architektem wnętrz. Muzyka to moja pasja! Od 5 roku życia śpiewam i gram na pianinie.  Góry to mój drugi dom, to odskocznia od codziennych obowiązków. Właśnie tam ładuję swoje baterie i czuję się jak ryba w wodzie! Na co dzień jestem radosną i pomocną osobą która zawsze znajduje pozytywne strony życia . Od pewnego czasu zajmuję się modelingiem, który pozwala mi wyrażać swoją duszę artystki.”

11. ANGELIKA KRZYMIEŃ z Sosnowca, woj. Śląskie

„Mam 24 lata. Jestem studentką kosmetologii i już niedługo będę broniła tytuł magistra. Pracuję w klinice kosmetologii i medycyny estetycznej. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie kosmetologii biorąc udział w szkoleniach, webinariach czy wykładach. W pracy specjalizuję się w zabiegach aparaturowych na ciało oraz w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Przez 9 lat trenowałam taniec towarzyski, biorąc udział w licznych turniejach ogólnopolskich. Nadal uwielbiam tańczyć, ale już bardziej hobbistycznie. Lubię jazdę na nartach oraz snowboardzie. Kocham również gotować.”

12. HANNA LIEBNER z Ostrzeszowa, woj. Wielkopolskie 

„Mam 24 lata. Jestem inżynierem leśnictwa. Zamierzam kontynuować naukę na stopniu magisterskim i pracować w zawodzie. Od dziecka byłam zafascynowana naturą i zwierzętami. Mam trójkę adoptowanych kotów, a od 9 lat swojego konia Mustanga. Zawsze znajduje czas i miejsce dla zwierząt potrzebujących pomocy. Od dwóch lat interesuje się fotografią analogową i mam nadzieję, że za niedługo zacznę udostępniać zdjęcia, które na ten moment kryją się w szufladzie. W wolnych chwilach sięgam po książki z zakresu etyki, literatury klasycznej i mindfulness, które są dla mnie przewodnikami po dzisiejszym świecie.”

13. MAGDALENA MAJDA ze Świniarska, woj. Małopolskie 

„Mam 20 lat. Na co dzień́ studiuję biologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się̨ psychologią kryminalną oraz biologią molekularną. W przyszłości chciałabym pracować́ w diagnostyce molekularnej nowotworów, aby przyczynić́ się̨ do rozwoju nowych terapii onkologicznych. Wolny czas spędzam na czytaniu książek, gotowaniu oraz długich spacerach z moim pieskiem.”

14. SARA MARUT z Rybnika, woj. Śląskie

„Mam 18 lat. Uczę się w 3 klasie technikum o profilu wykończenia wnętrz.  W przyszłości chciałbym zostać stewardessą oraz prowadzić własną firmę architektoniczną. Moją największą pasją jest taniec, który towarzyszy mi od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczęłam od tańca nowoczesnego, natomiast później pokochałam jazz a aktualnie ćwiczę pole dance. Uwielbiam piec ciasta oraz przygotowywać desery! W wolnym czasie natomiast chodzę na żużel, z którego słynie moje miasto. Dodatkowo zajmuje się swoją małą hodowlą kur.”

15. KLAUDIA MODZELEWSKA z Downar, woj. Podlaskie

„Mam 19 lat. Jestem tegoroczną maturzystką. Planuję studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku: pielęgniarstwo. W przyszłości chciałabym połączyć zawód pielęgniarki i kosmetologa. Moją największą pasją jest muzyka. Od kilku lat gram na pianinie. Skończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia. Kocham zwierzęta. Mam trzy pieski i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Bardzo lubię też sport. Uwielbiam jazdę na rowerze oraz siatkówkę.”

16. SABRINA OLKOWICZ z Bylic, woj. zachodniopomorskie

„Mam 26 lat. Obecnie mieszkam w Londynie. Interesuję się modelingiem. W tym roku zajęłam drugie miejsce w Top Model UK, a w zeszłym roku brałam udział w pokazach mody podczas tygodnia mody w Londynie. W niedalekiej przyszłości chciałabym otworzyć swoją własną restaurację, dlatego obecnie pracuje jako manager w pizzerii w Londynie, aby zdobyć potrzebne mi doświadczenie. Uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas np. jeżdżąc na rowerze i podziwiając piękne, otaczające mnie widoki. Lubię też bardziej sporty ekstremalne. Moim marzeniem jest skok ze spadochronem. W wolnych chwilach uwielbiam spacerować, czytać książki i słuchać muzyki klasycznej.”

17. JOWITA ORŁOWSKA z Grodkowa, woj. opolskie

„Mam 26 lat. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. W tym roku obroniłam tytuł magistra na kierunku: Coaching Kariery i Poradnictwo Zawodowe na Uniwersytecie Wrocławskim.

Obecnie pracuję jako specjalista ds. rekrutacji. W przyszłości chciałabym zająć się indywidualnym coachingiem pracowników dużych firm. Jestem perfekcjonistką. Moją największą pasją jest dbanie o rozwój osobisty, a w ramach odpoczynku poświęcam się malarstwu, które pomaga mi wyrażać swoje emocje.”

18. WERONIKA PRZESTRZELSKA z Łomży, woj. podlaskie

„Mam 21 lat. Studiuję na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku: Stosunki Międzynarodowe.

Dużą rolę w moim życiu odegrał taniec towarzyski, który trenowałam przez 6 lat oraz sport, dzięki któremu nauczyłam się̨ wytrwałości w darzeniu do celu. Z konkursem Miss Polski jestem związana od 2017 roku, kiedy zdobyłam tytuł Miss Podlasia Nastolatek 2017. Konkurs dał mi wiele możliwości rozwoju osobistego i rozbudził we mnie nową pasję, jaką stał się̨ fotomodeling. Udział w licznych sesjach zdjęciowych i projektach modowych sprawił, ze jestem bardziej świadomą̨ siebie kobietą.

Kocham zwierzęta, dlatego w moim domu od zawsze mam kilka zwierząt domowych.”

19. SANDRA SALAMON z Barcina, woj. Kujawsko – pomorskie

„Mam 22 lata. Na co dzień mieszkam w Londynie, gdzie przeprowadziłam się w wieku 10 lat. Aktualnie kończę studia magisterskie na kierunku marketingu cyfrowego na uczelni: King’s College London.

W przyszłości chciałabym otworzyć własną agencje marketingowa, która będzie pomagać mniejszym i większym przedsiębiorstwom w budowaniu ich marki w mediach społecznościowych.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie, najchętniej na siłowni. Zaczęłam zdobywać uprawnienia trenera personalnego, niestety zamknięcie siłowni z powodu pandemii pokrzyżowało moje plany. Dodatkowo bardzo lubię gotować i piec. Najczęściej są to zdrowe wypieki bez dodatku cukru. Sama staram się modyfikować przepisy tak, aby były zarazem smaczne i zdrowe.”

20. AGNIESZKA SZUSZKIEWICZ z Drawska Pomorskiego, woj. Zachodniopomorskie

„Mam 19 lat. Uczę się w technikum logistycznym w Szczecinie. Chciałbym zostać projektantką wnętrz lub architektem. Na co dzień interesuję się biznesem w mediach społecznościowych oraz motywacją. Zaczęłam pisałaś motywacyjna książkę aby wesprzeć kobiety i pokazać im, że są wyjątkowe! Moją pasją jest pieczenie. Interesuję się zwierzętami. Sama posiadam dwa buldożki francuskie.”

21. ALEKSANDRA WASIK z Nowogrodu

„Mam 20 lat.  Jestem studentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przyszłość́ wiążę̨ właśnie z tym kierunkiem. Moją pasją są biegi przełajowe, w których odniosłam wiele sukcesów oraz gotowanie. Moim wielkim marzeniem jest otwarcie własnego gabinetu dietetycznego oraz pomaganie innym w zaakceptowaniu siebie. Wolne chwile uwielbiam spędzać́ aktywnie. Wieczorne spacery z psem pozwalają̨ mi odpocząć́ od codziennych obowiązków i oczyścić́ myśli. Jestem osobą wrażliwą i empatyczną, tego samego szukam także w drugim człowieku.”

22. AGATA WDOWIAK z Łodzi, woj. łódzkie

„Mam 24 lata. Urodziłam się̨ i mieszkam w Łodzi, ale emocjonalnie jestem też związana z Kalifornią, w której mieszkają̨ moi bliscy. Jestem absolwentką Geomonitoringu, Zarzadzania Biznesem, a obecnie studiuję Nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Ukończyłam szkołę̨ muzyczną I Il stopnia. Zawsze fascynowała mnie kariera pianistki. Często pracuję jako modelka, co daje mi bardzo dużo radości. W życiu lubię podejmować́ nowe wyzwania i mam wiele pasji. Jedną z nich jest sport, w tym wspinaczka i pływanie. Ukończyłam kurs ratownictwa WOPR, a poza tym interesuje mnie motoryzacja. Kocham czuć adrenalinę, którą dają mi sporty ekstremalne. Udało mi się  po kryjomu wspiąć na 120 metrowy komin w Lodzi, po to, by zajadając wniesione w plecaku sushi oglądać wschód słońca.”

23. PAULINA WĘGLARZ ze Strzelc Krajeńskich, woj. Lubuskie 

„Mam 24 lata. Na co dzień prowadzę swój salon kosmetyczny, w którym z wielką radością obdarowuję pięknem inne kobiety. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii tak, aby każda z nas mogła poczuć się wyjątkowa. Swój wolny czas staram się poświęcać tym, którzy są dla mnie najcenniejsi - mojej rodzinie i przyjaciołom. To oni zawsze mnie wspierają i motywują do działania. Od dziecka moją pasją jest śpiew. Już od najmłodszych lat miałam szanse oglądać uśmiechy zadowolonych widzów. Uważam, ze jestem osobą która nie boi się wyzwań i zawsze podąża za marzeniami nawet tymi, które nie są na wyciągnięcie ręki.”

24. GABRIELA ZIEMBAŃSKA z Sidziny, woj. Małopolskie 

„Mam 23 lata. Jestem studentką drugiego stopnia Architektury na Politechnice Krakowskiej. Dążę̨ do tego, aby w przyszłości być́ nie tylko architektem - inżynierem ale również̇ artystą. Chciałabym decydować́ i kształtować́ otaczającą̨ nas przestrzeń́. Moją największą̨ pasją jest moja praca. Jestem szczęśliwa ze mogę̨ robić́ to co kocham. W wolnej chwili uwielbiam spędzać́ aktywnie czas, głownie dlatego ze jest to połączone z podróżowaniem oraz odkrywaniem nowych miejsc. Uważam ze w życiu trzeba być́ egoistą, pozytywnym oczywiście. Trzeba dobrze poznać́ siebie, swoje pragnienia i realizować́ je w zgodzie z samym sobą̨ i resztą świata.”

Czytany 1119 razy Ostatnio zmieniany piątek, 13 sierpień 2021 16:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama