cinema.pl Artykuły

wtorek, 31 sierpień 2021 18:54

Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role! Kreskówka wciąż ma w sobie to, co widzowie znają najlepiej: rozbrajający humor, zabawne gonitwy, fuszerki kota i spryt myszki. Emisja odcinków od 6 września o 16:00, emisja filmów pełnometrażowych weekendy od 11 września o 16:00.

 

Biuro detektywa? Elegancka restauracja? Wielkie miasto? Każde miejsce jest równie dobre do nieposkromionej zabawy. Kiedy Tom i Jerry wpadają w pościg, wszyscy wokół uczestniczą w ich harcach. Tym razem bohaterowie będą psocić w różnych niespodziewanych lokalizacjach. 

We wrześniowych odcinkach „Tom i Jerry Show” zostaną detektywami z prawdziwego zdarzenia. Do ich miejscowości zawita Yeti, a wszystko to przez nieuważność Toma! Tylko Jerry może pomóc mu w wytropieniu i powstrzymaniu bestii. Bohaterscy śledczy staną na drodze innemu złośliwemu kotu i niecnej wiewiórce, którzy zajmują się kradzieżami. Nuda? Tom i Jerry nie znają tego słowa!

W weekendy odbędą się również seanse filmów pełnometrażowych. Stacja wyemituje m.in. „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”, gdzie postaci znajdą tajemnicze jajo, z którego wykluwa się... mały smok, stając twarzą w twarz z jego mamą. Po raz kolejny też wcielą się w rolę detektywów w filmie „Tom i Jerry i Sherlock Holmes”. Razem spróbują rozwiązać zagadkę znikającej biżuterii. 

„Tom i Jerry Show” już w poniedziałek 6 września o 16:00. 

Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w Boomerang.

Emisja filmów pełnometrażowych w weekendy o 16:00 w Boomerang.

Czytany 320 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 31 sierpień 2021 19:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama