cinema.pl Artykuły

piątek, 10 wrzesień 2021 16:49

Ruszyła piąta edycja Romance TV Award

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Gdzie wybrać się z ukochaną osobą, by spędzić wspaniałe i pełne uniesień chwile? Już po raz piąty najbardziej kobieca stacja - Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli i restauracji w Polsce. Zwycięzcy otrzymają kampanię promocyjno-reklamową na antenie Romance TV. Zgłoszenia do tego prestiżowego konkursu hotele i restauracje z całej Polski mogą przysyłać do środy 15 września. Szczegóły znajdują się na stronie https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html.  

 

Ruszyła już piąta edycja Romance TV Award - konkursu dla najbardziej romantycznych hoteli i restauracji. Jak co roku, spośród wielu zgłoszeń, statuetki Romance TV Award 2021 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

•Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury

•Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury

•Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury

•Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury

•Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie internautów

Wszystkie hotele, które się zgłoszą, będą promowane na stronie internetowej i w social mediach stacji. Po 15 września rozpocznie się ostatni etap konkursu, podczas którego Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Widzowie swój głos będą mogli oddać na stronie internetowej Romance TV i wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności potrwa do 27 października, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 3 listopada.

Jury będzie głosować pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Uroczyste rozdanie nagród Romance TV Award 2021 odbędzie się w listopadzie. 

Czytany 292 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 wrzesień 2021 16:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama