cinema.pl Artykuły

piątek, 10 wrzesień 2021 17:25

Plejada gwiazd w komedii roku na ekranach kin Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piątek – weekendu początek, mawiają. Czy warto spędzić go z teściami? To zależy wyłącznie od tego, czy czujemy się w ich towarzystwie komfortowo. Jeśli tak – z pewnością warto zabrać ich ze sobą na piątkową premierę do kina Helios! Film „Teściowie” to nie jest kolejna komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel!

 

Jak wiadomo, nerwowe sytuacje cechują każdą rodzinę, ale przesadna kumulacja emocji może skończyć się naprawdę nieprzewidywalnie! Motyw wesela, nieuniknionych konfrontacji, zderzenie dwóch światów, a w centrum zdarzeń Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna oraz Adam Woronowicz. Oto mariaż idealny i rewelacyjne preludium do obśmiania się do łez!

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni dosłownie wszystko – pochodzenie, status, zasobność portfela, gust... Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co takiego się wydarzyło? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? 

Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się jednak w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem wesele przemienia się w wielką, szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak najważniejszych uczestników, czyli młodej pary… 

„Teściowie” to komedia smaczna pod każdym względem, zarówno fabuły, jak i obsady aktorskiej, stanowiąca świetną propozycję na piątkowy (i nie tylko!) wieczór w kinie Helios. W bilety warto zaopatrzyć się już teraz na stronie www.helios.pl/tesciowie, zyskując gwarancję dobrego miejsca w sali oraz najbardziej korzystnej ceny! 

Czytany 301 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 wrzesień 2021 17:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama