cinema.pl Artykuły

sobota, 11 wrzesień 2021 19:54

Przyjaźń ponad wszystko!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

11 września Cartoon Network wyemituje 3. odcinek specjalny z serii „Pora na przygodę: Odległe krainy”. Tym razem na wielbicieli ukochanego na całym świecie serialu czeka wyprawa w zaświaty, spotkanie z rodzicami Jake’a i inne perypetie. Premiera już w sobotę o 8:50.

 

Pierwsze dwa odcinki specjalnej miniserii „Pora na przygodę: Odległe krainy” były skondensowaną wersją wszystkiego, co najlepsze w wielu poprzednich sezonach kultowej kreskówki. Zwariowane przygody, niespodziewane przemiany bohaterów, stare legendy i nowe czary – przypadły w udziale BMO, Marcelinie i Królewnie Balonowej. Te postaci były głównymi bohaterami i bohaterkami pierwszych dwóch epizodów miniserii: „BMO” i „Obsidian”.

W trzecim odcinku, zatytułowanym „Znowu razem”, ster przejmują główni bohaterowie, czyli chłopiec Finn i zmiennokształtny pies Jake. Mogłoby się wydawać, że są nierozłączni. Zawsze wespół stawiają czoła zwariowanym przygodom, które funduje im twórca kreskówki, Pendleton Ward. Znają już wszystkie zakątki Krainy Ooo, lecz tym razem przekonają się, że brawura może poskutkować życiową nauczką. Jake zaginie, a Finn będzie musiał wyruszyć aż do podziemnego świata, aby odnaleźć przyjaciela. Na jego drodze pojawią się rodzice Jake’a, Lis, Król Zły i inni.

Premiera „Pora na przygodę: Odległe krainy”, z odcinkiem specjalnym „Znowu razem”, już w sobotę 11 września o 8:50 w Cartoon Network. 

Czytany 215 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 wrzesień 2021 20:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama