cinema.pl Artykuły

środa, 22 wrzesień 2021 18:10

Hanna Śleszyńska w serialu „Komisarz Mama”! Zaskoczy widzów!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu „Komisarz Mama"! Już dziś na antenie Polsatu pierwszy odcinek z jej udziałem. Tym razem aktorkę kojarzoną z rolami komediowymi zobaczymy w zupełnie innym wydaniu!

 

Hanna wcieli się w rolę technika kryminalistyki. Aktorka zagra Alinę Żuk, która przychodzi na miejsce laborantki Heleny Zawady (Joanna Niemirska). Alina jest w wieku prawie emerytalnym, nie zależy jej za bardzo na tym, by ludzie ją lubili, nie zabiega o ich sympatię i ma specyficzne poczucie humoru. Jest fachowcem, dla niej najważniejsze jest to, by dobrze wykonać swoją pracę. Jak przyjmie ją zespół? Czy tak jak poprzedniczka znajdzie wspólny język z szefową Marią (Paulina Chruściel)?

- Jest to dla mnie nowa tematyka, aczkolwiek zawsze chciałam grać w takim kryminalnym serialu. Mamy bardzo fajną, zgraną ekipę, miło nam się pracuje. Cieszę się, że tu się znalazłam. Musiałam się doszkolić, bo w serialu są różnego typu ofiary, w różny sposób zginęły. Na początku obawiałam się, czy podołam wszystkim technicznym sprawom. Jestem zadowolona, że to coś zupełnie nowego, nowe wyzwanie – mówi Hanna Śleszyńska

Czytany 302 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 wrzesień 2021 18:14

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama