cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 04 październik 2021 15:56

Polsat realizuje trzeci sezon serialu „Komisarz Mama”! Bosak w obsadzie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ta wiadomość ucieszy setki tysięcy fanów serialu „Komisarz Mama”. Ekipa właśnie wróciła na plan! To oznacza, że możemy liczyć na kolejne perypetie pewnej siebie i charyzmatycznej komisarz Matejko. Co nas czeka w kolejnym sezonie? Możemy być pewni, że Maria znów zaskoczy niestandardowym podejściem do rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych kryminalnych spraw. Poznamy też kolejnych członków rodziny podkomisarza Żeromskiego… Oprócz jego ekscentrycznej i hardej matki (Ewa Kasprzyk), w roli brata Piotra - Adama Żeromskiego zobaczymy Marcina Bosaka a w jednym z odcinków wystąpi Patricia Kazadi. 

 

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się 20 września. Seria będzie liczyć 10 odcinków. W obsadzie występują: Paulina Chruściel (Maria Matejko), Anna Dereszowska (Patrycja Madalińska, szefowa Marii), Krystian Wieczorek (mąż Marii, z którym jest w separacji), Wojciech Zieliński (podkomisarz Piotr Żeromski), Paweł Ławrynowicz (podkomisarz Krzysztof Dębski), Arkadiusz Smoleński (starszy aspirant Jan Rybczyński), Anna Matysiak (aspirant Roma Mazur), Hanna Śleszyńska (laborantka Alina Żuk).

Producentem wykonawczym jest Polot Media, reżyserem Marcin Ziębiński a autorką adaptacji Olga Kłys. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, który doczekał się aż 9 sezonów!

Bądźcie z nami na bieżąco: 

IG: instagram.com/komisarzmama

FB: facebook.com/komisarzmama

Czytany 374 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 październik 2021 15:59

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama