cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 październik 2021 08:58

Już od poniedziałku na antenie Super Polsat nowy serial

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Brawurowy humor, historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas to zdecydowanie atuty nowego komediowego serialu „Tatuśkowie”. Jego bohaterami są czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), patriarchalny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński)… i oczywiście kobiety! Silne i przebojowe.

 

Już od poniedziałku na antenie Super Polsat nowy serialTakie, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Super Polsat

Poznajcie ich:

Czarek – (Kacper Kuszewski)

Pracuje w firmie remontowej. Przystojny mężczyzna, ale nie epatuje pewnością siebie. Czarek rozwiódł się z Teresą (Monika Pikuła), z którą ma dwie córki. Dość poukładany i wydawałoby się nieśmiały wdał się w romans z Pauliną – fryzjerką, z którą będzie miał dziecko. Teraz mieszkają w kawalerce, bo stracił wiele przy rozwodzie. Jest bardzo zakochany i oddany Paulinie, zachowuje się przy niej jak pantoflarz. Najbardziej ceni sobie święty spokój i dla tego spokoju jest w stanie zrobić niemal wszystko. Czarek jest pomiędzy „młotem a kowadłem” - utrzymuje poprawne relacje z Teresą, która lubi przypomnieć mu o zobowiązaniach ojcowskich, a jednocześnie musi zadowalać młodą i ambitną partnerkę. Czarek kocha swoje dwie córki ze związku z Teresą i stara się pogodzić rolę ojca dla dwóch rodzin.

Ze związku z Pauliną rodzi się mu syn „Czaruś”.

 

 

Paulina (Barbara Wypych) i Czarek (Kacper Kuszewski)

 

 

Władek – (Bartosz Kasprzykowski)

Szwagier Czarka. Właściciel pizzerii „Monicca”. Jest mężczyzną ma konserwatywny stosunek do życia: żona ma być w domu i zajmować się synami. Władek czasem potrafi być gburowaty i zrzędliwy. Szybko też traci panowanie nad sobą. Jednak wszystkie te cechy czynią Władka zabawnym a nie groźnym. Władek w gruncie rzeczy boi się, że współczesne życie nie jest dobre dla „prawdziwych facetów” i obawia się, że jego męskość straci na prestiżu. Władek jest przyzwyczajony, że żona wszystko za niego robi w domu i on sam bardzo często jest głuchy na jej potrzeby. Nie lubi zmian, nie potrafi przyznać się do błędu. Jego postępowanie wobec żony, którą kocha, ale nie potrafi tego okazać ani zadbać o związek sprawia, że niestety sam musi zająć się synami. Czy ta sytuacja go czegoś nauczy?

 

 

Monika (Olga Szomańska), Łukasz (Adam Wojciechowski), Filip (Jakub Strach), Kuba (Szymon Wiśniewski), Władek (Bartek Kasprzykowski)

 

 

Aleks (Marcin Rogacewicz)

Prawnik – doktor prawa, który prowadzi własną kancelarię. Przebojowy, błyskotliwy i zabójczo przystojny. Zawsze świetnie ubrany. Jeździ bajeranckim kabrioletem, ma wspaniały loft. Podrywacz i kobieciarz. Lubi żyć modnie i spektakularnie. Kiedy nagle dowiaduje się, że ma syna (Maksa) jego życie wchodzi na zupełnie inny tor. Przyjaźni się z Czarkiem i Władkiem oraz ich żonami. 

Czytany 273 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 październik 2021 09:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama