cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 październik 2021 09:55

Premierowy odcinek 3. sezonu kultowego serialu „Szpital New Amsterdam” już 13 października

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogli doczekać się dalszych losów dra Maksa Goodwina, Helen Sharpe i innych lekarzy ze „Szpitala New Amsterdam”. Już jutro spotkamy się ponownie z dyrektora medycznego i jego zespołem! Premiera pierwszego odcinka 3 serii serialu o godzinie 22:00 na kanale FOX. Przygody medyków będzie można śledzić w każdą środę.

 

„Szpital New Amsterdam” podbił serca widzów na całym świecie. Najnowszy trzeci sezon serialu, na który tak z niecierpliwością czekają polscy fani, składa się z 14 godzinnych odcinków. Przygody medyków będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 22:00, zaczynając już 13 października, wyłącznie w FOX.

Kilka faktów o serialu

O popularności serialu „Szpital New Amsterdam” świadczy nie tylko jego wysoka oglądalność, ale też zdobycie czterech branżowych nagród! Dwukrotnie było to CinEuphoria Awards, ale także Hollywood Critics Association oraz Media Access Awards. Tytułowa placówka jest inspirowana najstarszym publicznym szpitalem w Stanach Zjednoczonych – Belluevue Hospital – a cały koncept serii został oparty na książce „12 pacjentów – życie i śmierć w Bellevue Hospital” autorstwa Erica Manheimera, dyrektora szpitala. Trzy sezony serialu, to 54 odcinki i prawie 39 godzin z uwielbianym przez widzów doktorem Maksem Goodwinem. Widzowie docenili nie tylko niebanalne postacie, ale też realistyczną scenografię – produkcja niemal w całości była w prawdziwym szpitalu. Ze względu na pandemię COVID-19 część odcinków trzeciego sezonu była nagrywana w studio, w którym odtworzono scenerię szpitalną. Anupam Kher – serialowy dr Kapoor - zagrał w ponad 500 filmach.

Pandemia na ekranie

Panująca pandemia koronawirusa dotknie również serialowych bohaterów. Z jej skutkami przyjdzie im się zmagać właśnie w 3. sezonie serialu. To jednak nie wszystko. Ekipa „Szpitala New Amsterdam” będzie musiała stawić czoła także wyzwaniom w życiu osobistym. Na widzów czeka sporo wzruszeń, o czym będzie się można przekonać już jutro!

3. sezon „Szpitala New Amsterdam” już 13 października o 22:00. Tylko na kanale FOX!

Czytany 278 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 październik 2021 09:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama