cinema.pl Artykuły

piątek, 15 październik 2021 10:37

Nadchodzi Maraton Halloween w kinach Helios!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Upieczemy ciasteczka i będziemy je rozdawać przebranym w okolicznościowe stroje dzieciom” – owszem, to jedna z możliwości spędzenia Halloween. Helios proponuje jednak opcję znacznie ciekawszą i zamianę pozycji stojącej w kuchni na siedzącą, w wygodnych fotelach kinowej sali! 

 Uczta? Owszem, ale kinowa. Zestaw pyszności? Tak, jeden z dwóch zaproponowanych przez sieć Helios. Albo obydwa, bo terminy imprez się nie pokrywają! 29 i 31 października na kinomanów czekają dwa zestawy mrożących krew w żyłach horrorów, które wprowadzą widzów w nastrój idealnie pasujący do Halloween… Strach się bać!

Menu pierwszej propozycji to przystawka w postaci przerażającej, długo wyczekiwanej premiery „Podróże”, po której wyświetlony zostanie „Censor”. Danie główne to „Dom nocny”, a wisienką na torcie, która zaskoczy najwytrwalszych i najodważniejszych uczestników uczty, będzie przedpremierowa projekcja horroru „Strasznych historii”.

Pyszności wchodzące w skład drugiego zestawu budzących grozę filmów to przedpremierowy pokaz produkcji „Ty jesteś następna” i „Candyman”, po których o szeroko otwarte oczy widzów zadba obraz „Tylko nie zaśnij”. Na koniec przewidziana została kolejna projekcja przedpremierowa o tytule idealnie wpisującym się w charakter imprezy – „Halloween”.

Czas kupić bilety, wchodząc na stronę www.helios.pl/nmf_halloween21, zaopatrzyć się dobry nastrój, poćwiczyć mocne nerwy, by stawić się na Nocnym Maratonie Filmowym Halloween w kinie Helios! Do zobaczenia na strasznych, październikowych seansach

Czytany 255 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 październik 2021 10:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama