cinema.pl Artykuły

środa, 03 listopad 2021 17:34

Romantyczne premiery andrzejkowe i przedświąteczne w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nie ma piękniejszego i bardziej magicznego okresu w roku niż Andrzejki i Boże Narodzenie, więc Romance TV, pragnąc umilić widzom oczekiwanie na te dni, już pod koniec listopada startuje z przedświątecznymi hitami! Stacja wyemituje romantyczne premiery andrzejkowe i z okazji nadchodzącej Gwiazdki. Moc miłości, wzruszeń i śmiechu gwarantowana!

 

Przedświąteczny czas jest baśniowy. Wpisując się w ten klimat, Romance TV w każdą niedzielę zaprezentuje widzom czarujące adaptacje filmowe najpopularniejszych, powszechnie znanych baśni, co jeszcze bardziej wzmocni oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. Serię baśni filmowych rozpocznie premiera telewizyjna „O Jasiu Mocarzu”, której akcja rozgrywa się w cudownym, pełnym magii lesie. Widzowie zobaczą ten piękny film w niedzielę 28 listopada o godz. 13.00.

Natomiast ostatni dzień listopada to Andrzejki. Święty Andrzej jest między innymi patronem małżeństw i orędownikiem zakochanych. Wigilia świętego Andrzeja jest więc szansą, by dowiedzieć się, jak w przyszłości ułoży się nasze życie uczuciowe. Z tej okazji, we wtorek 30 listopada o godz. 20.00 Romance TV zaprezentuje swoim widzom premierowo komedię romantyczną „Między młotem a kowadłem”, która udowodni, że życie jest pełne niespodzianek i nigdy nie wiemy, z której strony zaskoczy nas miłość. 

 

O Jasiu Mocarzu

Der starke Hans, Niemcy 2019

Premiera: niedziela, 28 listopada o godz. 13:00

Jaś od dzieciństwa przyjaźni się z księżniczką Sarą. Razem poznawali tajemnice okolicznych kniei i już jako dzieci odczuli na własnej skórze działanie magicznych, złowrogich sił rządzących w zakazanej części boru. Dostępu do niej strzeże strażniczka duchów powietrza, która stara się, by las pozostał niedostępny dla ludzi. Po latach, kiedy Jaś i Sara dorastają, dzielna księżniczka wyrusza do magicznego lasu, by się dowiedzieć, dlaczego źródło, które jest niezbędne jej wiosce, wyschło. Jaś dowiaduje się o jej niebezpiecznym pomyśle i rusza tropem księżniczki. 

Między młotem a kowadłem

Zwischen Zwei Herzen, Niemcy 2019

Premiera: wtorek, 30 listopada o godz. 20:00

Otolaryngolożka Katrin Schwitters wyjeżdża na kurs szkoleniowy, na którym poznaje tajemniczego mężczyznę, z którym przeżywa intensywną, zmysłową przygodę miłosną. Spędzona razem noc zmienia całe jej dotychczasowe życie.  

Czytany 274 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 listopad 2021 17:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama