cinema.pl Artykuły

piątek, 26 listopad 2021 10:07

„Genialna Morgane” premierowo na kanale FOX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Grudzień to w dużej mierze czas prezentów, więc nie może ich zabraknąć również w FOX! Na fanów seriali, już na początku miesiąca, czekać będzie niespodzianka, zupełna nowość – pierwszy sezon „Genialnej Morgane”. Przygody Morgan Alvaro (Audrey Fleurot) – 38-letniej kobiety, która urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym, jednak nie do końca przystosowanej społecznie, widzowie będą mogli śledzić w każdy czwartek.

 

Premierowy odcinek tej intrygującej produkcji już 9 grudnia o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki przygód Morgan będzie można oglądać także w soboty o 9:05 oraz niedziele o 17:20.

„Genialna Morgane” dużym sukcesem!

„Genialna Morgane” to optymistyczny serial detektywistyczny, który został stworzony przez doświadczonych scenarzystów seriali telewizyjnych – Vincenta Jamaina oraz Laurenta Tuela. Połączyli oni swoje talenty, aby wyreżyserować najpopularniejszy serial tego roku we Francji. Ten ośmioodcinkowy procedural zdobył zdumiewające wyniki w TF1 – francuskiej stacji telewizyjnej. Łączna średnia oglądalność wyniosła 11,5 mln widzów i jednocześnie ustanowił nowy historyczny rekord we Francji dla oglądalności powtórki (+2,4 mln)! Te liczby sprawiły, że „Genialna Morgane” jest trzecim najczęściej oglądanym francuskim serialem w historii telewizji we Francji.

Poznajmy Morgane

Fabuła serialu „Genialna Morgane” oparta jest o życie i przygody 38-letniej Morgane Alvar, samotnej matki z trójką dzieci, które mają dwóch różnych ojców. Jest ona obdarzona talentem intelektualnym – jej poziom IQ wynosi 160, ale jednocześnie jest nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Jednym z nich jest dbanie o porządek i czystość na posterunku policji w Lille, co okazuje się przełomowym momentem w jej życiu. Jej mentalny radar pozwala policjantom zrobić znaczący krok w kierunku znalezienia podejrzanych w jednej z prowadzonych spraw.

HPI_DEF_HD_242x326mm.jpg

W serialu występują również: Mehdi Nebbou jako Adam Karadec, Marie Denarnaud – serialowa Celine Hazan, Berangere McNeese – Daphne Forestier oraz Bruno Sanches jako Gilles Vandraud.

Jak zaistniała sytuacja wpłynie na życie Morgane? Czy kobieta zmieni swoją ścieżkę zawodową? Odpowiedź już 9 grudnia o godzinie 21:05 na kanale FOX.

Czytany 393 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 listopad 2021 10:10

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama