cinema.pl Artykuły

niedziela, 28 listopad 2021 14:49

Oryginalna superprodukcja CANAL+ na płytach DVD

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Oryginalna superprodukcja CANAL+ od dziś w sprzedaży na płytach DVD. „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI” to drugi sezon podlaskiej historii komisarza Adama Kruka. Kontynuacja oryginalnego serialu Canal+ liczy sobie 6 odcinków.

 

W rolach głównych występują: Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Leszek Lichota, Tomasz Włosok, Maria Sobocińska, Katarzyna Wajda, Eugeniusz Malinowski, Danura Kierklo, Zbigniew Stryj i Hubert Miłkowski.

„KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI”, w reżyserii Macieja Pieprzycy powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jakuba Korolczuka.

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem ty­toniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudo­włosych kobiet. Adam porozumienia nie potraf i jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agre­sją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równole­gle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.

 

Wsparcie finansowe Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Serial „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI” na pyłach DVD dostępny w sprzedaży na www.empik.com

oraz ogólnopolskiej sprzedaży detalicznej i internetowej.

 

Materiały prasowe dotyczące serialu znajdą Państwo na stronach CANAL+:

https://www.canalplus.com/pl/seriale/kruk-czorny-woron-nie-spi/

 

 

„KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI”, jak i wszystkie pozostałe seriale CANAL+, dostępny jest w CANAL+ online, serwisie VOD z tysiącami polskich i zagranicznych filmów, seriali, dokumentów i bajek na życzenie oraz telewizją online. Subskrypcja miesięczna i bez zobowiązań. Dostępny w aplikacjach mobilnych oraz przez przeglądarkę.

Szczegóły na canalplus.com

Czytany 366 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 28 listopad 2021 14:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama