cinema.pl Artykuły

piątek, 17 grudzień 2021 15:53

Program specjalny Harry Potter

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W najbliższą niedzielę, 19 grudnia Sara James reprezentantka Polski w 19. Konkursie Eurowizji Junior będzie konkurować z przedstawicielami 18 europejskich państw. Sara wystąpi na scenie La Seine Musicale w Paryżu. Zmagania młodych wokalistów będzie można oglądać na żywo w TVP1, początek transmisji o godz. 16.00. A już od  piątku, 17 grudnia można głosować na Sarę!

 

Jestem ogromnie podekscytowana i wprost nie mogę doczekać się występu. Mam nadzieję, że Wy też - mówiła Sara James tuż przed wylotem do Paryża. 

Pod nagraniem z pierwszej próby Sary posypały się pozytywne komentarze – co ważne, zarówno od fanów z Polski, jak i zza granicy. Występ Sary zebrał pozytywne recenzje fanów z całej Europy, a część z nich – jak donosi portal eurowizja.org. wróży Sarze zwycięstwo. 

Konrad Smuga, reżyser występu Polki, zdradza, że przygotowania trwały trzy miesiące, przy czym ostatni miesiąc był najbardziej intensywny. Z Sarą współpracuje się świetnie. Ona nie tylko znakomicie śpiewa, ale też niesamowicie czuje kamerę. Sara już jest gwiazdą – podkreślił M. Smuga. 

Polka w Paryżu zaśpiewa piosenkę „Somebody” – utwór napisany specjalnie dla Sary na Eurowizję Junior 2021 przez znany i ceniony team autorów w składzie: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki. 

Na Sarę i jej piosenkę będzie można głosować już od najbliższego piątku, 17 grudnia. Tego dnia na stronie jesc.tv punktualnie o godz. 20.00 ruszy głosowanie online. Każdy internauta będzie mógł oddać głosy na trzech wykonawców. 

Dozwolone jest głosowanie na reprezentanta własnego kraju, co oznacza, że Polacy będą mieli możliwość oddania głosów na Sarę. Pierwsza część głosowania online potrwa do 19 grudnia do godz. 16.00, czyli do momentu rozpoczęcia koncertu. Możliwość oddawania głosów zostanie ponownie uruchomiona na około 15 minut, po ostatnim występie konkursowym. Głosy Jury i publiczności zostaną zsumowane.

Hasło tegorocznej Eurowizji Junior brzmi „Imagine” (wyobraźnia). Jest to nawiązanie do ubiegłorocznego zwycięskiego utworu „J'imagine” reprezentantki Francji, Valentiny, a także zachęta do kreatywności i realizacji marzeń.   

Sara James to muzyczne objawienie ostatnich miesięcy. Jest zwyciężczynią IV edycji programu „The Voice Kids” oraz „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021”. Ta ostatnia wygrana stała się dla Sary przepustką  na Eurowizję dla Dzieci w Paryżu, podczas której młoda wokalistka będzie reprezentowała Polskę. Sara pochodzi z muzykalnej rodziny, śpiewa od zawsze. Gry na pianinie uczy się od szóstego roku życia, a od czterech lat szlifuje umiejętności wokalne w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Poza śpiewaniem lubi poeksperymentować w kuchni. Ma trójkę młodszego rodzeństwa, mieszka w Ośnie Lubuskim.  

Czytany 351 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama