cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 27 grudzień 2021 15:25

„Wszystko wszędzie naraz” – polski zwiastun filmu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przed Państwem polski zwiastun filmu „Wszystko wszędzie naraz”, czyli najnowszego filmu ze studia A24!

 

1 kwietnia 2022 zabierzemy Was do multiwersum jakiego wcześniej nie widzieliście!

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

https://www.youtube.com/watch?v=jfXoWw5juHM

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki.

Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

W obsadzie „Wszystko wszędzie naraz” znaleźli się m.in. Michelle Yeoh (Wyznania gejszy, Przyczajony tygrys, ukryty smok), James Hong (Łowca androidów, Chinatown), Jonathan Ke Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies) oraz Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Rybka zwana Wandą).

Film otworzy przyszłoroczny SXSW Film Festival (marzec 2022).

Czytany 378 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 grudzień 2021 15:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama