cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 10 styczeń 2022 17:15

Serial HBO Euforia wraca z drugim sezonem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wyróżniony trzema nagrodami Primetime Emmy® serial HBO Euforia wraca z drugim, ośmioodcinkowym sezonem. Pierwszy odcinek serialu już od dzisiaj dostępny jest w HBO GO.  

 

W drugim sezonie stworzonego przez Sama Levinsona serialu Euforia, pośród wielu przeplatających się osobistych historii w mieście East Highland, 17-letnia Rue (w tej roli ponownie Zendaya, wyróżniona za swoją kreację w poprzednim sezonie nagrodą Emmy) musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie.

W drugim sezonie Euforii ponownie wystąpią: Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid oraz Austin Abrams.  

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnią Ravi Nandan, Kevin Turen, Will Greenfield, Drake, Adel “Future” Nur, Zendaya, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem oraz Daphna Levin. Producentem jest Kenneth Yu, a współproducentami są Ashley Levinson, Harrison Kreiss oraz Julio Perez. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Euforia jest już dostępny w HBO GO. Emisja tego odcinka w HBO zaplanowana została na dzisiaj na godz. 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą mieć w HBO i HBO GO co tydzień, w poniedziałki. Sezon liczyć będzie 8 odcinków. 

Trailer:

https://youtu.be/OI2SC2FlBi8 

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 styczeń 2022 17:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama