cinema.pl Artykuły

środa, 26 styczeń 2022 15:51

Idzie luty… a z nim kolejne premiery!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Luty będzie należał do ekip ratunkowych z Chicago, a więc mieszkańcy miasta mogą spać spokojnie. Już 3 lutego na kanale FOX pojawią się kolejne sezony Chicago Med oraz Chicago Fire. O bezpieczeństwo dbać będzie również ekipa z remizy 126 z serialu 9-1-1: Teksas, której w trzeciej części przyjdzie się zmierzyć z kolejnymi wyzwaniami, a szalejąca pogoda zdecydowanie im tego nie ułatwi.

 

Luty to także miesiąc długo wyczekiwany przez fanów szwendaczy i grupy ocalałych. To za sprawą premiery kolejnej odsłony ostatniej już części kultowego „The Walking Dead”, która odbędzie się 21 lutego. Natomiast na kanał FOX Comedy zawitają walentynki i miłosna aura – na widzów czekać będzie romantyczny weekend filmowy.

LUTY NA KANALE FOX

Chicago Med, sezon 7 (22 odcinki po 1 h)

PREMIERA: CZWARTEK 3 lutego O GODZINIE 21:05

Kolejne odcinki w czwartki o 21:05

POWTÓRKI: SOBOTY o godzinie 16:30

Medyczni bohaterowie Chicago wracają w siódmym sezonie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi przypadkami w mieście. W życiu zawodowym i prywatnym lekarzy sporo będzie się działo: dr Will Halstead (Nick Gehlfuss) zaryzykuje swoją karierą, ukrywając naruszenie zasad etyki lekarskiej, dr Daniel Charles (Oliver Platt) niezmiennie będzie zapewniał wybitne porady psychiatryczne, a dr Sharon Goodwin (S. Epatha Merkerson) będzie zmagać się z wyzwaniami podatkowymi szpitala. Dr Choi (Brian Tee) powoli wraca do zdrowia po postrzeleniu przez byłego pacjenta, dr Archer (Steven Weber) tymczasowo przewodzi oddziałowi ratunkowemu. Chirurg Crockett Marcel (Dominic Rains) zyska szacunek rówieśników, a do zespołu dołączą doktorzy Stevie Hammer (Kristen Hager) i Dylan Scott (Guy Lockard). Maggie Lockwood (Marlyne Barret) będzie próbować godzić pracę i sprawy rodzinne. Czy jej się to uda?

Jak poradzą sobie w nowych sytuacjach bohaterowie serialu, którego producentem jest zdobywca nagrody Emmy – Dick Wolf? Tego widzowie dowiedzą się już 3 lutego o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki odcinków siódmego sezonu w każdą sobotę o 16:30.

Chicago Fire, sezon 10

(22 odcinki po 1 h)

PREMIERA: CZWARTEK 3 lutego O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki w czwartki o 22:00

POWTÓRKI: NIEDZIELA o godzinie 16:30

W 10. sezonie dzielni strażacy i ratownicy z remizy 51 ponownie ryzykują własnym życiem, żeby chronić mieszkańców Chicago. Załogę pod wodzą kapitana Matthew Caseya (Jesse Spencer) i porucznika Severide'a (Taylor Kinnley) tworzą dowódca Wallace Boden, ratowniczka Sylvie Brett, weterani Herrmann i McHolland, strażacy Kidd i Cruz oraz ich młodsi koledzy Gallo i Ritter, a także nowa ratowniczka Violet Mikami.

Jakie przygody, ale i niebezpieczeństwa będą czekać na całą załogę? Czy nowi członkowie zespołu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie na nich czekają każdego dnia? Odpowiedź już 3 lutego o godzinie 22:00 na kanale FOX. Dla tych, którzy przegapią premierowe odcinki, powtórki w każdą niedzielę o 16:30.

9-1-1: Teksas, sezon 3

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: WTOREK 22 lutego O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki we wtorki o 22:00

POWTÓRKI: NIEDZIELA o godzinie 18:20

Remiza 126 zostaje zamknięta, a załoga rozproszona po całym mieście. Ogromny i nieoczekiwany front arktyczny, który uderza w Austin, niosąc ze sobą burzę lodową, powoduje powszechny chaos. „9-1-1: Teksas” jest spin-offem serialu „9-1-1”, a bohaterami obu odsłon są strażacy i ratownicy medyczni. Bazowy serial toczy się w Los Angeles, a spin-off, zgodnie z tytułem, w gorącym stanie Teksas. Na fanów w trzecim sezonie czeka niespodzianka – pojawi się odcinek crossoverowy, w którym skrzyżują się losy postaci z obu serii.

Czy Owen (Rob Lowe) i Tommy (Gina Torres) ocalą nie tylko miasto, ale także znajdą sposób na wskrzeszenie i ponowne zjednoczenie dawnej 126? Widzowie dowiedzą się tego z trzeciego sezonu, który startuje już 22 lutego o godzinie 22:00 na kanale FOX.

The Walking Dead, sezon 11B

(24 odcinki po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 21 lutego O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 i niedziele o 3:30

POWTÓRKI: SOBOTY po seansie filmowym

Maggie przetrwała natarcie żniwiarzy. I chociaż jest zbryzgana krwią, pokryta bliznami i uzbrojona jedynie w łuk i strzały, to jest tą „wskrzeszoną”. The Walking Dead to niekwestionowany światowy fenomenem, który przez ponad dekadę swojej emisji zyskiwał tysiące fanów. Jego finałowy 11. sezon został podzielony na trzy części – pierwsza liczyła 8 odcinków, teraz czas na kolejne 8! To właśnie w lutym pojawi się druga część tej mocno wyczekiwanej serii.

W serialu występują między innymi: Norman Reedus jako Daryl Dixon, Melissa McBride jako Carol Peletier, Lauren Cohan jako Meggie Rhee.

Fani „The Walking Dead” z pewnością czekają na ten dzień. Pierwszy odcinek ostatniej części kultowego serialu już 21 lutego o godzinie 22:00 na kanale FOX. Powtórki w każdą sobotę po seansie filmowym.

LUTY NA KANALE FOX COMEDY

W lutym w FOX Comedy będzie romantycznie, a to wszystko za sprawą walentynek i specjalnie przygotowanego na tę okazję filmowego weekendu! Od soboty do poniedziałku włącznie, od godziny 14:50 na widzów czekać będą trzy miłosne produkcje. Przygotujcie popcorn i rozsiądźcie się wygodnie na kanapie. Nie możecie tego przegapić!

WALENTYNKOWY WEEKEND FILMOWY NA FOX COMEDY

Mężczyzna moich marzeń

Sobota 12 lutego godzina 14:50

Ja cię kocham, a ty z nim

Niedziela 13 lutego godzina 16:30

Dziewczyna mojego kumpla

Poniedziałek 14 lutego godzina 21:15

Czytany 353 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 styczeń 2022 15:57

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama