cinema.pl Artykuły

środa, 26 styczeń 2022 18:49

Krwawa gra na śmierć i życie! BUNKIER STRACHU w kinach już 11 marca

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Śmiertelna rozgrywka zaczyna się teraz! Porzućcie nadzieję, którzy tu wchodzicie. „Bunkier strachu" w kinach od 11 marca.

Przerażający horror o rywalizacji w grze, w której nie ma „game over", a każda zła decyzja grozi śmiercią. Nakręcona w scenerii autentycznego bunkra z czasów II wojny światowej, niepokojąca opowieść o mrocznej sile, która zmienia niewinną rozrywkę w krwawą jatkę, którą przetrwają nieliczni. Obraz duszny i mroczny, jak wnętrze starego schronu i przerażający, jak atak klaustrofobii. Zobacz, jeśli masz mocne nerwy i przekonaj się, jakie tajemnice kryją ciemne zakamarki betonowego piekła?

Laura (Gaia Weiss) bierze udział w niezwykłej grze, której uczestnicy są zamknięci w ogromnym, wiekowym bunkrze i wcielają się w jedynych ocalałych z nuklearnej zagłady. Kiedy w trakcie rozgrywki dochodzi do serii niewytłumaczalnych wypadków, a pomysłodawca gry znika w tajemniczych okolicznościach, organizatorzy podejmują decyzję o przerwaniu zabawy i ewakuacji. Nie wszystkim jednak udaje się uciec i za bramą bunkra pozostaje garstka uwięzionych. Gdy pozostawieni sami sobie ludzie zaczynają umierać jeden po drugim, szybko staje się jasne, że ktoś lub coś paranormalnego toczy z nimi własną, pokrętną rozgrywkę, która z godziny na godzinę zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie.

Gatunek: horror, thriller

Produkcja: Francja, Włochy 2021

Reżyseria: Roberto Zazzara („Transumanza")

Scenariusz: Roberto Zazzara, Francesca Forristal, K. T. Robert, Davide Orsini („Pokolenie 56K", „Deep in the Woods")

Obsada: Gaia Weiss („Wikingowie", „Medyceusze: Władcy Florencji"), Lorenzo Richelmy („Na wariackich papierach", „Marco Polo"), Mark Ryder („Prawdziwa historia rodu Borgiów", „Robin Hood"), Amina Smaïl

Czytany 344 razy Ostatnio zmieniany środa, 26 styczeń 2022 19:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama