cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 styczeń 2022 18:16

„Diagnoza Betty” - premiera 6. sezonu w ROMANCE TV

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Stacja Romance TV zaprasza widzów na premierowe odcinki z ich ulubioną bohaterką – przebojową pielęgniarką Betty, graną przez popularną Anninę Hellenthal. Już w poniedziałek 24 stycznia wystartuje nowy, szósty sezon serialu medycznego „Diagnoza Betty”.

 

Stacja Romance TV pokaże premierowo szósty sezon jednego ze swoich najpopularniejszych seriali - „Diagnoza Betty”. Nowe odcinki będą emitowane w każdy powszedni dzień o godz. 21.55. Co wydarzy się w życiu zawodowym i miłosnym sympatycznej pielęgniarki? W nowej serii widzowie dowiedzą się, czy Betty rozstanie się z mężem, jak potoczy się jej romans z dr Sternem, czy Betty będzie w stanie kochać dwóch mężczyzn naraz czy jednak któregoś wybierze… 

 

Diagnoza Betty: Nowe perspektywy

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: poniedziałek, 24 stycznia o godz. 21:50

Pielęgniarka oddziałowa Betty i jej zespół stoją przed poważnymi wyzwaniami zawodowymi i  osobistymi. Sprostać mogą im tylko wspólnymi siłami. Najtrudniej ma Betty, która musi podjąć decyzję dotyczącą przyszłości jej życia. Jej mąż Oliver chce samotnie ruszyć w zaplanowaną wcześniej podróż przez Amerykę Południową. Betty wie, że może to oznaczać koniec ich małżeństwa. Musi się zastanowić nad swoimi uczuciami do Olivera. Prof. dr Alexander von Arnstett jest zaskoczony, kiedy jego była partnerka Christine zaczyna się ubiegać o stanowisko ordynatorki. Profesor próbuje nie kierować się emocjami i chce podjąć obiektywną decyzję.

 

Diagnoza Betty: Trzeba mieć nosa

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: wtorek, 25 stycznia o godz. 21:50

 

Dr Christine Meinhardt ma za sobą pierwszy dzień pracy w klinice. Podczas badania młodej pacjentki wybucha kłótnia z siostrą Hanną. Betty chce wykorzystać nieobecność Olivera i uporządkować swoje uczucia. Kiedy dr Stern dowiaduje się o wyjeździe Olivera, dostrzega szansę dla siebie i Betty. Próbuje się do niej zbliżyć. Dr Stern i Betty opiekują się powieściopisarką, Sabine Maus, która nie może poruszać palcami prawej dłoni. Pacjentka jest zaskoczona, kiedy dr Stern rozpoznaje u niej zespół cieśni nadgarstka i proponuje operację.

 

Diagnoza Betty: Przyjaciele

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: środa, 26 stycznia o godz. 21:50

 

Betty zgadza się na randkę z doktorem Sternem. Doktor wyznaje jej miłość. Betty musi się teraz zastanowić na swoimi uczuciami. Dr Christine Meinhardt stwierdza, że prof. dr Alexander von Arnstett ciągle jej się podoba. Dlatego jest zła, kiedy zauważa, że Alexandra i siostrę Hanne łączy zabawna zażyłość.

 

Diagnoza Betty: Serce czy rozum

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: czwartek, 27 stycznia o godz. 21:50

 

Między Betty i doktorem Sternem zaiskrzyło. Betty czuje, że go kocha. Ale czy jest gotowa związać się z nowym mężczyzną? Talula jest zachwycona swoim wieczorem panieńskim. Kiedy jednak striptizer, Chris Bergmann, zjawia się w klinice, Talula boi się, że o jego występie dowie się dr Lewandowski. Szybko się okazuje, że Chris nie pamięta żadnej uczestniczki przyjęcia, a poza tym ma wielki problem z pamięcią krótkotrwałą.

 

Diagnoza Betty: Jej najpiękniejszy dzień

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: piątek, 28 stycznia o godz. 21:50

 

Zbliża się ślub Taluli i doktora Lewandowskiego. Oboje mają zamiar czerpać swoje szczęście pełnymi garściami i dlatego nic tego dnia nie może być dziełem przypadku. Oczywiście wszystko odbywa się inaczej niż zostało zaplanowane. Matka Taluli trafia do kliniki jako pacjentka. Nie wiadomo, czy zostanie wypisana przed ślubem. Na domiar złego suknia ślubna pęka na szwie, a fryzura panny młodej jest dla niej niemiłym zaskoczeniem.

 

Diagnoza Betty: Zwierzenia

Bettys Diagnose, Niemcy, 2019

Premiera: poniedziałek, 31 stycznia o godz. 21:50

 

Betty spędza pierwszą noc z doktorem Sternem i popada w emocjonalny chaos. Hanna radzi jej, żeby wykorzystała nieobecność Olivera i zweryfikowała swoje uczucia do doktora Sterna. Dr Stern proponuje Betty randkę. Betty się zgadza i odkrywa w doktorze nieznane jej do tej pory cechy charakteru. Profesor von Arnstett zapomina o zaproszeniu dr Christine Meinhardt. Reakcja dr Meinhardt świadczy o tym, że darzy ona panią profesor uczuciem znacznie głębszym niż tylko przyjaźń. Do szpitala trafia Vera Kogel; rozpoznano u niej częstoskurcz serca. Betty i doktor Stern stabilizują stan pacjentki. W tym czasie na oddziale pojawia się dziwny, młody człowiek - Leo Fischer...

Czytany 367 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 styczeń 2022 18:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama