cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 styczeń 2022 20:07

Zobacz zmysłowe zdjęcia z filmu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na co będą gotowe w imię miłości? Małgorzata Rozenek-Majdan, Zofia Zborowska-Wrona i Anna Mucha na zdjęciach z najgorętszego filmu sezonu „Miłość, seks & pandemia” Patryka Vegi w kinach od 4 lutego 2022.

 

Zobacz zmysłowe zdjęcia z filmu„Miłość, seks & pandemia” to historia przyjaciółek, które stają w obliczu nowych wyzwań – romanse, poszukiwanie miłości i… przymusowa izolacja sprawiają, że każda z kobiet zaczyna podważać swoje dotychczasowe wybory. W pełnym erotyki, humoru i zmysłowości filmie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Ta zima jeszcze będzie gorąca! Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego 2022.

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety", „Botoks” i „Kobiety mafii”, powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.  

 

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

 

„Miłość, seks & pandemia” – zwiastun reżyserski

https://youtu.be/f9WC-Ry6JHk

 

Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic - „Wartości”

https://youtu.be/f_V0ZHcaRGo

 

Gatunek: obyczajowy

Produkcja: Polska 2020

Reżyseria: Patryk Vega

Scenariusz: Olaf Olszewski („Kobiety Mafii”, „Botoks”), Patryk Vega

Obsada: Małgorzata Rozenek-Majdan („Iron Majdan” – TV , „Azja Express” – TV), Anna Mucha („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Pitbull. Nowe porządki”), Zofia Zborowska-Wrona („Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, „Słaba płeć?”), Sebastian Dela („Pitbull”, „W głębi lasu” – serial, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”), Michał Czernecki („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Jak poślubić milionera?”), Dawid Czupryński („Pitbull”, „Underdog”), Weronika Lesiak („Bad Boy”), Leonardo Marques („Barwy szczęścia”), Wojciech Sikora („Listy do M. 3”, „Planeta Singli”)

Czytany 356 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 styczeń 2022 20:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama