cinema.pl Artykuły

sobota, 12 luty 2022 15:56

Gra na śmierć i życie w zwiastunie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wyrafinowana gra i śmiertelne zagrożenie... To miejsce cię pochłonie!

Bunkier jako miejsce wyrafinowanej gry dla osób łaknących wrażeń... Co może pójść nie tak? Zobacz zwiastun filmu „Bunkier strachu" – w kinach już 11 marca.

Przerażający horror o rywalizacji w grze, w której nie ma „game over", a każda zła decyzja grozi śmiercią. Nakręcona w scenerii autentycznego bunkra z czasów II wojny światowej, niepokojąca opowieść o mrocznej sile, która zmienia niewinną rozrywkę w krwawą jatkę, którą przetrwają nieliczni. Obraz duszny i mroczny, jak wnętrze starego schronu i przerażający, jak atak klaustrofobii. Zobacz, jeśli masz mocne nerwy i przekonaj się, jakie tajemnice kryją ciemne zakamarki betonowego piekła?

Laura (Gaia Weiss) bierze udział w niezwykłej grze, której uczestnicy są zamknięci w ogromnym, wiekowym bunkrze i wcielają się w jedynych ocalałych z nuklearnej zagłady. Kiedy w trakcie rozgrywki dochodzi do serii niewytłumaczalnych wypadków, a pomysłodawca gry znika w tajemniczych okolicznościach, organizatorzy podejmują decyzję o przerwaniu zabawy i ewakuacji. Nie wszystkim jednak udaje się uciec i za bramą bunkra pozostaje garstka uwięzionych. Gdy pozostawieni sami sobie ludzie zaczynają umierać jeden po drugim, szybko staje się jasne, że ktoś lub coś paranormalnego toczy z nimi własną, pokrętną rozgrywkę, która z godziny na godzinę zamienia się w desperacką walkę o przetrwanie.

Zobacz zwiastun filmu „Bunkier strachu" w kinach od 11 marca

 

Gatunek: horror, thriller

Produkcja: Francja, Włochy 2021

Reżyseria: Roberto Zazzara („Transumanza")

Scenariusz: Roberto Zazzara, Francesca Forristal, K. T. Robert, Davide Orsini („Pokolenie 56K", „Deep in the Woods")

Obsada: Gaia Weiss („Wikingowie", „Medyceusze: Władcy Florencji"), Lorenzo Richelmy („Na wariackich papierach", „Marco Polo"), Mark Ryder („Prawdziwa historia rodu Borgiów", „Robin Hood"), Amina Smaïl

Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany sobota, 12 luty 2022 16:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama