cinema.pl Artykuły

niedziela, 13 luty 2022 21:42

Marzec miesiącem wielkich powrotów!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W marcu widzów FOX czeka spotkanie z doskonale znanymi i lubianymi bohaterami. O jakim serialu mowa? Między innymi o premierowym „CSI: Vegas”, w którym pojawią się postacie znane z wcześniejszych odsłon serialowego świata detektywów z Las Vegas. W marcu z nowymi odcinkami powróci również 18. sezon serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, w którym lekarzy ze szpitala Grey Sloan czeka powrót do popandemicznej rzeczywistości.

 

Jak zawsze nie zabraknie emocji i poważnych medycznych przypadków! Na FOX Comedy premierowo będzie można oglądać „Genialną Morgane” i jej próby rozwikłania zarówno policyjnych śledztw, jak i prywatnych zagadek. Na kanale FOX i FOX Comedy nie zabraknie też filmowych wieczorów i weekendów. Różnorodność gatunków pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

MARZEC NA KANALE FOX

CSI: Vegas

(10 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 14 marca o godzinie 21:05

Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05

POWTÓRKI: WTORKI o 22:55, SOBOTY o 11:00 i NIEDZIELE o 13:45

Kultowa seria CSI powraca! W obliczu zagrożenia, które może doprowadzić do upadku Laboratorium Kryminalistycznego, genialny zespół śledczych musi powitać starych przyjaciół i wykorzystać nowe techniki, aby służyć sprawiedliwości w mieście grzechu.

CSI: Vegas to nowa odsłona serialu CSI i jednocześnie powrót do jej pierwotnego formatu. W najnowszej części ponownie pojawią się William Petersen jako Gil Grissom i Jorja Fox jako Sara Sidle, wcielając się w role z wcześniejszych serii CSI. Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon wcielą się natomiast w nowe postacie. Gościnnie pojawią się także Wallace Langham jako David Hodges i Paul Guilfoyle jako Jim Brass.

Co wydarzy się w najnowszej odsłonie CSI: Vegas? Tego widzowie dowiedzą się już 14 marca o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki odcinków w każdy wtorek o 22:55, soboty o 11:00 i niedziele o 13:45.

Grey’s Anatomy: Chirurdzy, sezon 18B

(22 odcinki po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 2 marca o godzinie 21:05

Kolejne odcinki w środy o 21:05

POWTÓRKI: SOBOTY o 18:20

18. sezon medycznego serialu, który zyskał miliony fanów na świecie, powraca z drugą częścią. Kiedy Seattle świętuje powrót miasta do życia po pandemii, lekarze mają ręce pełne pracy. Sale operacyjne będą tętnić życiem, a cały zespół jest w gotowości do działania.

Jakie będą kolejne medyczne przypadki, z którymi będą musieli się zmierzyć lekarze szpitala Grey Sloan? Premierowy odcinek drugiej części 18. sezonu już w środę 2 marca o 21:05, a kolejne w każdą środę na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać w środy, FOX przygotował powtórki – w soboty o 18:20.

Filmowe weekendy w klimacie science fiction rozpoczną się na FOX już 5 marca od godziny 19:15. Zapraszamy w podróż pomiędzy światami…

Na skraju jutra

SOBOTA 5 marca godzina 19:15

Zapowiedź

NIEDZIELA 6 marca godzina 19:15

SOBOTA 12 marca godzina 19:15

R.I.P.D. Agenci z zaświatów

PREMIERA: NIEDZIELA 13 marca godzina 19:15

SOBOTA 19 marca godzina 19:15

APOLLO 13

PREMIERA: NIEDZIELA 20 marca godzina 19:15

SOBOTA 26 marca godzina 19:15

Przypadek Harolda Cricka

PREMIERA: NIEDZIELA 27 marca godzina 19:15

MARZEC NA KANALE FOX COMEDY

Genialna Morgane, sezon 1

(8 odcinków po 1 h)

PREMIERA: SOBOTA 5 marca o godzinie 17:50

(dwa odcinki)

Kolejne odcinki w soboty o 17:50

POWTÓRKI: NIEDZIELE o 13:50

W marcu „Genialna Morgane” zawita na kanał FOX Comedy. 38-letnia Morgane Alvaro (Audrey Fleurot) urodziła się z wysokim potencjałem intelektualnym. Samotna matka trójki dzieci, które mają dwóch różnych ojców, jest obdarzona talentem intelektualnym, ale nieprzystosowana społecznie. Jedyną osobą, z którą Morgane dobrze się dogaduje, jest jej 75-letni sąsiad Henri (Rufus Magloire), z którym nawiązała bliską więź. Ze względu na trudności w utrzymaniu pracy dłużej niż kilka miesięcy, zajmuje się dorywczymi zleceniami. Pewnej nocy, gdy Morgane sprząta posterunek policji w Lille, dostrzega akta śledztwa, które natychmiast uruchamiają jej mentalny radar. Dzięki poprawkom, jakie nanosi w aktach, policjanci są bliżej znalezienia podejrzanych. Po przesłuchaniu i przetestowaniu jej metody, policja postanawia dołączyć Morgane do zespołu, by pomogła im wyśledzić i złapać najbardziej przebiegłych przestępców…

Jak potoczą się losy Morgane i jej bliskich? Czy odnajdzie się w nowej zawodowej roli i czy uda jej się rozwiązać szereg zagadek? Odpowiedź już 5 marca o godzinie 17:50 na kanale FOX Comedy. Powtórki przygód Morgane będzie można oglądać w niedziele o 13:50.

W marcu FOX Comedy zaprasza również na filmowe wieczory

Pana Magorium cudowne emporium

CZWARTEK 10 marca godzina 21:00

Billy Madison

NIEDZIELA 13 marca godzina 18:00

Porachunki

PIĄTEK 25 marca godzina 21:00

Czytany 372 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 luty 2022 21:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama