cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 14 luty 2022 15:50

Idealna randka to...?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Najlepszym miejscem na pierwszą randkę jest kino" - Małgorzata Rozenek-Majdan. Jak uwieść ukochaną osobę w Walentynki? Zobaczcie najlepsze tipy na idealną randkę według Małgorzaty Rozenek-Majdan, Zofii Zborowskiej-Wrony i Anny Muchy „Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi w kinach

„Miłość, seks & pandemia" to historia przyjaciółek, które stają w obliczu nowych wyzwań – romanse, poszukiwanie miłości i... przymusowa izolacja zmieniają ich dotychczasowe życie. Jedno jednak pozostaje niezmienne – 14 lutego to Święto Zakochanych i każda randkująca kobieta z tej okazji ma listę chwytów, które działają niezależnie od okoliczności. Zobaczcie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha oraz Zofia Zborowska-Wrona randkują i uwodzą w filmie oraz jakie triki stosują w prawdziwym życiu. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu jak spędzić Walentynki, to jest to ostatni moment – wybierzcie się do kina na „Miłość, seks & pandemia"!

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety", „Botoks" i „Kobiety mafii", powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.  

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

https://fb.watch/ba2HZZwtnu/

Małgorzata Rozenek-Majdan 

 

https://fb.watch/ba2D87NLaL/

Anna Mucha

 

https://fb.watch/ba2AeUR6Wj/

Zofia Zborowska-Wrona

 

Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic - „Wartości"

https://youtu.be/f_V0ZHcaRGo

 

 

 

Gatunek: obyczajowy

 

Produkcja: Polska 2020

 

Reżyseria: Patryk Vega

 

Scenariusz: Olaf Olszewski („Kobiety Mafii", „Botoks"), Patryk Vega

 

Obsada: Małgorzata Rozenek-Majdan („Iron Majdan" – TV , „Azja Express" – TV), Anna Mucha („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3", „Pitbull. Nowe porządki"), Zofia Zborowska-Wrona („Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", „Słaba płeć?"), Sebastian Dela („Pitbull", „W głębi lasu" – serial, „W lesie dziś nie zaśnie nikt"), Michał Czernecki („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", „Jak poślubić milionera?"), Dawid Czupryński („Pitbull", „Underdog"), Weronika Lesiak („Bad Boy"), Leonardo Marques („Barwy szczęścia"), Wojciech Sikora („Listy do M. 3", „Planeta Singli")

Czytany 143 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 luty 2022 16:05

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama