cinema.pl Artykuły

wtorek, 15 marzec 2022 23:34

„Wszystko wszędzie naraz” – nowa data premiery!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Wszystko wszędzie naraz” to szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

 

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

W obsadzie „Wszystko wszędzie naraz” znaleźli się m.in. Michelle Yeoh (Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, Wyznania gejszy, Przyczajony tygrys, ukryty smok), James Hong (Łowca androidów, Chinatown), Jonathan Ke Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies) oraz Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa, Rybka zwana Wandą).

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marzec 2022 23:38

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama