cinema.pl Artykuły

piątek, 08 kwiecień 2022 00:10

Boskie trio w zwiastunie ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Oni rządzą show-biznesem a ona rządzi nimi! Zobacz zwiastun kobiecej komedii o męskiej rywalizacji. Film „Boscy" z Penélope Cruz i Antonio Banderasem w kinach od 13 maja!

 

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy" znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu. 

100% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes!

Zobacz zwiastun:

 

 

„Wspaniałe trio"

 

Wyborcza.pl

 

 

 

„Penélope Cruz i Antonio Banderas są rewelacyjni"

 

Time Out

 

 

 

„Świetnie napisana satyra"

 

NaEkranie

 

 

 

„Sama przyjemność"

 

IndieWire

 

 

 

Obraz zawierający osoba, wewnątrz

 

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

 

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i... akcja!"?

 

 

 

Obraz zawierający tekst

 

Opis wygenerowany automatycznie

 

Gatunek: komedia

 

Produkcja: Hiszpania, 2021

 

Scenariusz i reżyseria: Mariano Cohn, Gastón Duprat („Honorowy obywatel", „Moje arcydzieło", „Sąsiad")

 

Obsada: Penélope Cruz („Vicky Cristina Barcelona", „Volver"), Antonio Banderas („Ból i blask", „Desperado"), Oscar Martínez („Honorowy obywatel", „Dzikie historie"), Irene Escolar („Mroczna Argentyna", „Wilcza skóra"), Melina Matthews („Megan Leavey", „Przywróceni")

Czytany 304 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2022 00:17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama