cinema.pl Artykuły

wtorek, 12 kwiecień 2022 20:19

Co czeka widzów w maju na FOX i FOX Comedy?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W maju FOX Comedy przygotował nie lada gratkę dla fanów tematyki galaktycznej. Z okazji dnia „Gwiezdnych Wojen” na widzów czekać będzie trylogia odcinków specjalnych serialu „Głowa rodziny”, a także kultowy film „Fanboys”. Pojawią się również kolejne przygody rodziny Tobinów z „Dalekiej Północy” oraz „Bajer z Bel-Air”. Z kolei na kanale FOX będzie można obejrzeć kontynuację zmagań dwóch pań detektyw w drugim sezonie „Big Sky”. Na obu kanałach nie zabraknie znanych i lubianych filmów, które umilą wieczory.

 

MAJ NA KANALE FOX

Big Sky, sezon 2B

(18 odcinków po 1 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 23 maja o godzinie 21:05

Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:05

POWTÓRKI: SOBOTY o 10:00

Kolejne odcinki drugiego sezonu nie dadzą odetchnąć dwóm paniom detektyw – Cassie Dewell (Kylie Bunbury) i Jenny Hoyt (Katheryn Winnick), które w dalszym ciągu pracują nad rozwikłaniem sprawy. Okazuje się ona być bardziej skomplikowana niż zakładały na samym początku. Sytuacja robi się jeszcze bardziej zawiła, po tym, jak Bridger i Madison otrzymują telefon z pogróżkami, a Max i Rachel biorą sprawy w swoje ręce. Dietrich postanawia się zemścić. A to tylko część tego, z czym będą musiały się zmierzyć…

Czy uda im się doprowadzić śledztwo do końca i znaleźć winnych? Jakie niespodzianki jeszcze na nie czekają? Premiera kolejnych odcinków drugiego sezonu już 23 maja o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki odcinków w każdą sobotę o 10:00.

Majówka na FOX upłynie pod znakiem kultowych filmów. Już 1 maja widzowie będą mogli obejrzeć wzruszającą „Zieloną milę”. Natomiast na zakończenie długiego weekendu stacja przygotowała trzymający w napięciu dreszczowiec „Człowiek na krawędzi”.

Zielona mila

NIEDZIELA 1 maja godzina 21:05

Człowiek na krawędzi

WTOREK 3 maja godzina 17:05

MAJ NA KANALE FOX COMEDY

Głowa rodziny – trylogia, odcinki specjalne

(3 odcinki po 0,5 h)

PREMIERA: ŚRODA 4 maja od godziny 20:00

„Nowa nadzieja” o godzinie 20:00

„Gdzieś tam po ciemnej stronie” o godzinie 21:00

„To pułapka!” o godzinie 22:00

4 maja to ważna data dla fanów odległych galaktyk! Jest to „Dzień Gwiezdnych Wojen”, a FOX Comedy postanowił to święto uczcić. Tego wieczoru na ekranie pojawi się serial animowany: „Głowa rodziny – trylogia” składający się z trzech odcinków specjalnych. Fabuła oparta jest na parodii oryginalnej trylogii Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja, Imperium kontratakuje i Powrót Jedi. FOX Comedy przygotował je dla widzów jeden po drugim – start o godzinie 20:00.

Galaktyczny wieczór na kanale FOX Comedy zakończy się filmem „Fanboys”. Czterech przyjaciół i jednocześnie wielkich fanów "Gwiezdnych wojen" wyrusza na ranczo George'a Lucasa, by włamać się do jego domu i obejrzeć pokaz najnowszej części kultowej sagi – „Mroczne widmo". Są bardzo dobrze przygotowani. Mają plany, mapy, hasła.

Czy ich misja się powiedzie i zdobędą to, po co przyszli? Odpowiedź już 4 maja o godzinie 23:00.

Daleka Północ, sezon 2

(18 odcinków po 0,5 h)

PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 16 maja o godzinie 23:30 (dwa odcinki)

Kolejne odcinki w poniedziałki o 23:30

POWTÓRKI: WTORKI o 23:40

Drugi sezon to kontynuacja przygód rodziny Tobinów na Alasce. To też ciągłe starania samotnego ojca, próbującego utrzymać blisko całą swoją rodzinę, mimo że nie zawsze jest to łatwe. Głowa rodziny, Beef Tobin – rybak porzucony przez żonę, wychowuje samotnie szesnastoletnią, artystycznie uzdolnioną córkę Judy i jej trzech braci: Hama, Wolfa oraz Moona. Beef jak pokazuje serial jest dość apodyktycznym ojcem, jednak każdy odcinek ukazuje jak bardzo kocha on swoje dzieci.

 

Kolejne historie z życia rodziny Tobinów na kanale FOX Comedy już od 16 maja, a nowe odcinki będą czekać na widzów w każdy poniedziałek o 23:30. 

Bajer z Bel-Air, sezon 1 i 2

(sezon 1: 25 odcinków po 0,5 h)

(sezon 2: 24 odcinki po 0,5 h)

PREMIERA: Sezon 1: PONIEDZIAŁEK 2 maja o godzinie 19:00

Sezon 2: WTOREK 17 maja o godzinie 20:30

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00

POWTÓRKI: od poniedziałku do piątku o 19:00

Serial przedstawia przygody nastoletniego Willa Smitha pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii. Zostaje on wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air.

Jak zmieni się jego dotychczasowe życie? Czy odnajdzie się w nowym otoczeniu? Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się już 2 maja o godzinie 19:00 na kanale FOX Comedy. A już od 17 maja o godzinie 20:30 kontynuacja serialu i pierwszy odcinek drugiego sezonu.

Maj na kanale FOX Comedy pod względem filmów także będzie różnorodny, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze znana obsada aktorska zadba o miło spędzone czwartkowe wieczory.

Życie biurowe

CZWARTEK 12 maja godzina 21:00

Kochanie, zwiększyłem dzieciaka

CZWARTEK 19 maja godzina 21:00

Ten pierwszy raz

CZWARTEK 26 maja godzina 21:00

Czytany 296 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 kwiecień 2022 20:26

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama