cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 kwiecień 2022 16:42

„Złoto” w kinach od 20 maja!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 20 maja do kin trafi „Złoto” - trzymający w napięciu thriller z kolejną nieoczywistą rolą Zaca Efrona.

 

„Złoto” opowiada o dwóch mężczyznach, którzy podróżując przez pustynię natrafiają na największą bryłę złota, jaka dotychczas została odkryta. Postanawiają, że zabezpieczą złoto i je wydobędą. Ich plan wymaga, aby jeden z mężczyzn pojechał po sprzęt, a drugi został, aby bronić odkrycia… za wszelką cenę.

Jak mówi reżyser filmu Anthony Hayes - „Złoto” to thriller najwyższej próby To film o przetrwaniu. To dramat. To niemal western. To film przygodowy. Jednak przede wszystkim to ostrzeżenie dla nas, aby nie wierzyć ślepo w to, że bogactwo sprawi, że zmienimy sposób, w jaki postrzegamy siebie.

„Złoto” kręcono w południowej Australii. W obsadzie obok Zaca Efrona i Anthony’ego Heyesa zobaczymy również Susie Porter. To kolejna po „Podłym, okrutnym, złym” nieoczywista rola Zaca Efrona, przełamująca jego aktorski wizerunek.

Anthony Heyes: Najbardziej w Zacu podoba mi się to, że chętnie próbuje nowych rzeczy.

Dla niego ta rola była czymś zupełnie innym. To trudna rola w trudnym środowisku, pośród wymagających żywiołów. Nie mogłem sobie wyobrazić do tej roli nikogo lepszego. Był tam całym sobą, leżał na ziemi w 50-stopniowym upale, przez wiele kolejnych dni i tygodni.

Jego występ w tym filmie jest fenomenalny. To coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem w jego wykonaniu. Jego rola jest bardzo dramatyczna, a Zac potrafił przez cały czas utrzymać jej intensywność. Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. To coś niesamowitego. Jestem wdzięczny, że przekazał nam tę energię, pozytywne nastawienie i wraz ze mną zanurzył się w tej historii.

Czytany 249 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2022 16:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama