cinema.pl Artykuły

wtorek, 26 kwiecień 2022 15:27

Wyjątkowy pakiet Double Mads na vod!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 28 kwietnia na wybranych paltformach steamingowych (Premiery Canal+, VOD.pl, Mojeekino, Orange, Vectra, E-kino Pod Baranami) będzie można obejrzeć pakiet dwóch filmów z fantastycznym Madsem Mikkelsenem.

 

Na pakiet Double Mads składają się nagrodzony Oscarem film „Na rauszu” oraz przebojowi „Jeźdźcy sprawiedliwości).

 

„Na rauszu” opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się że będzie miał bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

 

„Jeźdźcy sprawiedliwości” to nowy film Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”.

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!

 

Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

 

„Jeźdźcy sprawiedliwości” to trzymające w napięciu skandynawskie kino, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

 

                                       Pakiet dostępny będzie do 31 maja.

Czytany 290 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 kwiecień 2022 15:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama