cinema.pl Artykuły

czwartek, 26 maj 2022 09:30

„Ninja Warrior Polska” powraca! Ruszyły castingi do szóstej edycji sportowego show!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ruszyły castingi do 6. sezonu „Ninja Warrior Polska” – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów! Szukamy osób, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód, zawalczyć o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i nagrodę główną 150 tysięcy złotych! 

 

Czas na kolejną odsłonę show, które dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale też niepowtarzalnych sportowych emocji! Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód.

Aby wystąpić w programie, należy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja! Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior!

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl. 

 

***

 „Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.  

Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision Production.

Czytany 218 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 maj 2022 09:33

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Reklama