cinema.pl Artykuły

czwartek, 23 czerwiec 2022 23:25

Historia aranżowanego małżeństwa we współczesnym świecie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Produkcja długo wyczekiwana przez widzów seriali nareszcie zagości na antenie NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online. Premiera już 27.06 o godz. 15:55.

Hitowa turecka produkcja stworzona na podstawie koreańskiej telenoweli.

W rolach głównych Burcu Bircik i Birkan Sokullu.

Premierowe odcinki od 27.06 codziennie o godz. 15:55 w NOVELAS+. Odcinki dostępne będą również w serwisie CANAL+ online.

PŁOMIENIE POŻĄDANIA to ciesząca się dużą popularnością adaptacja koreańskiej telenoweli. Oś historii stanowi turecka tradycja “zaręczyn w kołysce” oraz jej znaczenie i następstwa we współczesnym świecie.

Flames-of-Desire_PSD-Poster_webicink.jpg

Pragnąc odnowić więzi przyjaźni Bayram i Salih postanawiają połączyć rodziny poprzez małżeństwo swych dzieci, które do czasu osiągnięcia wieku umożliwiającego ślub są wychowywane w innych miastach. Salih z córkami pozostał w rodzinnym Işıklarze, natomiast Bayram wraz z synem przeprowadził się do Stambułu, gdzie rozwija dochodowy biznes. Gdy pociechy dorastają ojcowie postanawiają spełnić obietnicę. W dniu gdy Kerim, syn Bayrama, kończy studia, Salih przedstawia mu przyszłą żonę - swoją córkę Melek. Jednak to jej młodsza siostra, Hülya od dziecka zauroczona jest Kerimem, który nie jest w ogóle skory do małżeństwa. Oboje mają własne życia, zainteresowania i cele. Jak potoczą się losy Kerima i Hülyi?Jak potoczą się losy młodych? Czy zdecydują się wypełnić wolę ojców?

Pełna intryg, miłości i humoru telenowela PŁOMIENIE POŻĄDANIA od 27.06 o godz. 15:55 w NOVELAS+ oraz w serwisie CANAL+ online.

Czytany 107 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 czerwiec 2022 23:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama