cinema.pl Artykuły

środa, 10 sierpień 2022 09:20

Morderczyni o twarzy dziecka na teaserowym plakacie horroru

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wygląda na niewinną nastolatkę, jest niebezpieczną morderczynią. Zobacz teaserowy plakat horroru „Sierota. Narodziny zła”. W kinach 23 września.

 

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka podszyje się pod zaginioną dziewczynkę i rozpęta piekło w domu bogatej rodziny. Oto nowy film reżysera „Demonów” i „The Boy”, który opowie o wydarzeniach poprzedzających historię z kultowego horroru „Sierota” – wybitnego dzieła nieobcego każdemu fanowi tego mrocznego gatunku. Nad pełnym napięcia i gwarantującym przerażenie na sali kinowej scenariuszem pracowali prawdziwi mistrzowie grozy, mający na swoim koncie hity: „Obecność 2”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła” czy serialową odsłonę popularnej serii „Krzyk”. W rolach głównych zobaczymy Julię Stiles – gwiazdę serialu „Dexter” i przebojowych filmów o Jasonie Bournie, syna legendarnego Donalda Sutherlanda – Rossifa Sutherlanda oraz Isabelle Fuhrman – odtwórczynię tytułowej roli w „Sierocie” z 2009 roku.

Leena Klammer jest najgroźniejszą pacjentką w estońskim zakładzie dla obłąkanych i służby bezpieczeństwa sprawują nad nią opiekę o podwyższonym rygorze. Z pozoru sprawia jednak niewinne wrażenie, bo jej przypadłością jest wygląd małej dziewczynki mimo znacząco wyższego wieku. Leena szybko organizuje sobie niezwykle pomysłową a także bardzo krwawą i brutalną ucieczkę poza mury ośrodka. Psychopatycznej zabójczyni udaje się dostać do Ameryki, gdzie kradnie tożsamość zaginionej córki jednej z tamtejszych bogatych rodzin. Dzięki łudzącemu podobieństwu do poszukiwanej dziewczynki, z łatwością przybiera imię Esther i wkrada się w łaski gospodarzy. Nie wszyscy jednak dają się nabrać. Matka prawdziwej Esther wie, że do domu nie wkroczyła jej prawdziwa córka, tylko niebezpieczna oszustka i za wszelką cenę będzie chciała ochronić swoją rodzinę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

SIEROTA. NARODZINY ZŁA – oficjalny zwiastun

 

 

Gatunek: horror, thriller

Produkcja: USA 2022

Reżyseria: William Brent Bell („Demony”, „The Boy”, „Brahms: The Boy II”)

Scenariusz: David Coggeshall („Krzyk” - serial), David Leslie Johnson-McGoldrick („Obecność 2”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, „Aquaman”), Alex Mace („Sierota”)

Obsada: Julia Stiles („Jason Bourne”, „Omen”, „Dexter” - serial), Isabelle Fuhrman („Igrzyska śmierci”, „Sierota”), Rossif Sutherland („Possessor”)

Czytany 236 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 sierpień 2022 09:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama