cinema.pl Artykuły

czwartek, 11 sierpień 2022 15:36

Heaven in Hell - zdjęcia i wypowiedzi aktorów z wystawy w Juracie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do końca sierpnia na molo w Juracie można oglądać wystawę zdjęć z filmu „Heaven in Hell”. To pierwsza okazja, żeby zobaczyć unikatowe ujęcia, które są preludium tego co widzowie zobaczą  w filmie. Ukazują relację wyjątkowej pary bohaterów i nadmorskiej przyrody, która jest równie fascynującym elementem tej opowieści. Zdjęcia do filmu „Heaven in Hell” realizowane były w malowniczych plenerach Półwyspu Helskiego od kwietnia do maja 2022 roku. 

 

Wystawę odwiedzili grający główne role Magdalena Boczarska i Simone Susinna oraz reżyser Tomek Mandes. Autorem prezentowanych na wystawie zdjęć  jest fotosista i fotograf mody Dawid Klepadło, współpracujący między innymi z polskimi i zagranicznymi edycjami magazynów „Glamour”, „Fashion Magazine”, „L’Officiel”, „Elle”, „Vogue” i „Esquire”. 

- Nieczęsto na planie dzieje się coś bardzo istotnego i czuje się całą sobą, że bierze się udział w bardzo wyjątkowym projekcie. Tak było przy okazji pracy nad filmem „Heaven in Hell” – mówi Magdalena Boczarska. - Dawid zrobił naprawdę przepiękne zdjęcia. Chyba pierwszy raz czułam taką interakcję między aktorami, a fotografem. Uważam, że te zdjęcia pokazują niesamowitą intymność. Udało się oddać jakąś prawdę. Mamy dla widzów przepiękną i bardzo emocjonującą historię, z którą wielu będzie się mogło utożsamić.

- Z Magdą od razu poczuliśmy coś, co nazwałbym magią. Każdego ranka, kiedy budziłem się i szedłem na plan, czułem niezwykłą moc. Trudno było mi uwierzyć, że Hel jest aż tak piękny. Cieszę się, że jestem częścią tej pięknej historii, tego niezwykłego filmu – dodaje Simone Susinna.

- Skończyliśmy już prawie montować „Heaven in Hell” i myślę, że jest to niezwykłe kino. Ten film bardzo zaskoczy, bo łączy gatunki: nie opowiada wprost o erotyce, o zagrożeniu czy relacji. Tego wszystkiego jest tu po trochu, jak w dobrze skomponowanym daniu kuchni fusion – mówi Tomek Mandes. 

Wystawa zdjęć z filmu „Heaven in Hell” na molo w Juracie trwa do 31 sierpnia. 

Adres: Międzymorze 22, 84-141 Jastarnia

 

HEAVEN IN HELL to historia magicznej miłości, która  nie miała prawa się zdarzyć. 

Obsada: Magdalena Boczarska, Simone Susinna , Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański,  Janusz Chabior i inni. 

Reżyseria: Tomek Mandes

Autor zdjęć: Bartek Cierlica

Producent: EKIPA – Ewa Lewandowska, Tomek Mandes

Koprodukcja: MONOLITH FILMS 

Film realizowany w Polsce ze wsparciem finansowym na podstawie ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 

Czytany 564 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 sierpień 2022 15:39

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama