cinema.pl Artykuły

niedziela, 21 sierpień 2022 13:33

Szkoła tańca i życia w filmowym zwiastunie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Franck Dubosc, reżyser hitu „Kręcisz mnie" powraca w nowej, roztańczonej komedii! Sprawdź jak kochać i tańczyć w zwiastunie filmu „W rytmie rumby"

 

Fenomen francuskiej komedii aktor-reżyser – Franck Dubosc powraca z kolejnym, wyjątkowym projektem. Następca jego wielkiego hitu „Kręcisz mnie", który na lokalnym rynku zarobił blisko 20 milionów dolarów, to uwodząca latynoamerykańskimi rytmami opowieść o miłości, ojcostwie i zbawiennej sile tańca. Terapeutyczna, roztańczona komedia, która „ujmuje i porusza od początku do końca" (Premiere.fr) i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom twórczości duetu Olivier Nakache i Éric Toledano („Nietykalni") czy sympatykom kina Kingi Dębskiej („Moje córki krowy").      

Tony (Franck Dubosc) pracuje jako kierowca szkolnego autobusu. Od dawna żyje w samotności, nie utrzymując kontaktów z żoną i córką, które opuścił przed laty. Jednak gdy pewnego dnia otrzymuje niepokojące wyniki badań kardiologicznych, postanawia zebrać się na odwagę i skonfrontować z przeszłością. Aby tego dokonać, pod przybranym nazwiskiem, zapisuje się na kurs tańca prowadzony przez swoją córkę, którą ostatni raz widział, kiedy ta była jeszcze dzieckiem. Teraz, stawiając pierwsze kroki na parkiecie, w otoczeniu energicznego, roztańczonego towarzystwa, zrobi wszystko, aby nadać swemu życiu nowy sens.

W kinach od 26 sierpnia

„W rytmie rumby" – zwiastun

 

https://www.youtube.com/watch?v=fTiiyO6sn0k 

Obraz zawierający tekst

 

Opis wygenerowany automatycznie

 

 

Gatunek: komedia

Produkcja: Francja, 2021

Scenariusz i reżyseria: Franck Dubosc („Kręcisz mnie")

Obsada: Franck Dubosc („Kręcisz mnie", „Asterix na olimpiadzie", „Goście, goście III: Rewolucja"), Louna Espinosa (seriale „Les Bracelets Rouges", „Balthazar"), Jean-Pierre Darroussin („Skarb Mikołajka", „W rodzinnym sosie"), Marie-Philomène Nga  („mamy2mamy", „Ma nawet twoje oczy")

Czytany 275 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 21 sierpień 2022 13:40

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama