cinema.pl Artykuły

czwartek, 25 sierpień 2022 23:20

Hero Fiennes Tiffin PO POLSKU pozdrawia fanki czwartej części serii AFTER!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od dziś w polskich kinach można oglądać najnowszą, czwartą część uwielbianej przez widzów serii After. Przed dużym ekranem zgromadziła ona już prawie MILION widzów!!!!!

 

Z tej okazji Hero Fiennes Tiffin nagrał specjalne zaproszenie, w którym odważnie podjął się wypowiedzenia kilku słów po polsku:

AFTER 4 - Specjalne pozdrowienia od Hero dla polskich dziewczyn - YouTube

 

Przypominamy też, że w najbliższy piątek sieci kin Cinema City i Helios organizują Maratony After, podczas których najwierniejsi fani będą mogli obejrzeć wszystkie części serii!!!!!!

O filmie:

Czwarty film z serii AFTER rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się AFTER. OCAL MNIE - na londyńskim ślubie matki Hardina. Podczas gdy Hardin zostaje w domu, aby skonfrontować się z przeszłością, Tessa wraca do Seattle. Tam przeżywa tragedię, która zmusza ją do trudnych, życiowych wyborów.

Hardin chciałby pomóc Tessie, ale jest tak zajęty walką z własnymi demonami, że w końcu ją odpycha. Rewelacje o jego ojcu do głębi nim wstrząsnęły, a Tessa ma wątpliwości, czy może go uratować bez poświęcenia siebie.

Tessa polega na przyjaciołach takich jak Landon, którzy pomagają jej przetrwać trudne chwile. Zaczyna rozumieć, że aby iść naprzód, musi zawalczyć o siebie. Otrzymuje wiadomości o swoim zdrowiu i rozważa przeprowadzkę do Nowego Jorku, by tam rozpocząć nowe życie. Wtedy Hardin postanawia o nią zawalczyć. Ale czy nie jest już za późno?

Tessa nie jest już tą słodką, prostolinijną dziewczyną, którą była, gdy po raz pierwszy się spotkali. Lepiej rozumie kim jest i czego potrzebuje. Kiedy "Hessa" się spotyka, pojawia się niezaprzeczalna namiętność. Ale czy ich miłość jest warta walki? I za jaką cenę?

Wyreżyserowany przez Castille Landon i oparty na bestsellerowej książce Anny Todd AFTER. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY jest czwartym filmem z serii z Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin w rolach głównych.

Czytany 191 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 sierpień 2022 23:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama