cinema.pl Artykuły

wtorek, 20 wrzesień 2022 10:17

Prezentujemy plakat LISTÓW DO M.5

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

BĄDŹMY ZNÓW BLISKO, bo nadchodzą LISTY! Zobacz plakat „Listów do M.5” i poznaj nowych bohaterów ukochanej przez Polaków komedii świątecznej!

Karinę, Szczepana, Mela, Wojtka i Lucka już znacie. Z wielką przyjemnością prezentujemy oficjalny plakat i przedstawiamy nowych bohaterów „Listów do M.5”! Poznajcie tych, którzy będą nas bawić i wzruszać do łez: Annę (Aleksandra Popławska), Majkę (Maria Dębska), Przemka (Mateusz Banasiuk) i Pawełka (Kosma Press).

„Listy do M. 5” w kinach od 4 listopada!

BĄDŹMY ZNÓW BLISKO! 

„Listy do M.” powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

https://youtu.be/aJ8cQZA9Y20

Gatunek: komedia romantyczna, film świąteczny

Produkcja: Polska 2022

Reżyseria: Łukasz Jaworski

Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski

Zdjęcia: Marian Prokop PSC

Producent: Tomasz Blachnicki

Scenografia: Wojciech Żogała

Muzyka: Łukasz Targosz

Kostiumy: Katarzyna Baran

Charakteryzacja: Jolanta Madejska - Witek

Montaż: Jarosław Barzan PSM

Kierownik produkcji: Przemysław Malec

Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff

 

Dystrybucja: Kino Świat

Czytany 220 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 wrzesień 2022 10:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama