cinema.pl Artykuły

piątek, 30 wrzesień 2022 15:16

Kino Kobiet prezentuje hit „Bilet do raju”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Sieć kin Helios zaprasza na filmowe spotkania w kobiecym gronie. Już w najbliższą środę, 5 października fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć komedię „Bilet do raju” - najnowszy film w reżyserii Ola Parkera w gwiazdorskiej obsadzie! Wyjątkowa atmosfera seansu ma swoje wierne fanki, ponieważ nie ma drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Właśnie z myślą o Paniach, dobierany jest film wieczoru oraz pozytywne atrakcje przed seansem. 

 

Przy okazji październikowej odsłony cyklu ekrany będą naprawdę gorące! I to nie tylko za sprawą pięknych, ale i upalnych balijskich plaż… Oto bowiem dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy ponownie wystąpią razem na ekranie! W najnowszej komedii twórców serii „Bridget Jones” czy „Mamma Mia!” Julia Roberts („Pretty Woman”, „Notting Hill”) i George Clooney („W chmurach”, „Grawitacja”) zagrają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem jest powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego błędu jakim jest w ich opinii… ślub. 

Jeden z licznych konkursów organizowanych przed seansem charakteryzuje się szczególnym warunkiem wzięcia w nim udziału: trzeba się odpowiednio przebrać. Na najbliższe seanse Kina Kobiet sieć zaprasza Panie w strojach w żółtym kolorze. Wszystko po to, żeby poczuć wyjątkowy, jesienny klimat. 

Kino Kobiet to unikalne połączenie pokazów filmowych, chwili wytchnienia w kobiecym gronie oraz świetnej zabawy, a także licznych atrakcji i konkursów z super nagrodami. Bilety na październikowe seanse z filmem „Bilet do raju” są już dostępne w sprzedaży – tego wydarzenia absolutnie nie można przegapić! 

Czytany 226 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 wrzesień 2022 15:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama