cinema.pl Artykuły

wtorek, 11 październik 2022 12:30

Jak skraść serce cudzej narzeczonej?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kościukiewicz, Więdłocha, Zawierucha, Olszówka, Perchuć,  Dereszowska, Domalik i Pazura w najnowszej komedii reżysera „Lejdis", „Testosteron" i „Listy do M. 3"! „Gorzko, gorzko!" w kinach od 25 listopada

 

„Gorzko, gorzko!" to przezabawna historia podrywacza, który zrobi wszystko, by zdobyć serce pięknej nieznajomej. Nawet jeśli ta, już za dwa tygodnie, ma stanąć na ślubnym kobiercu, by powiedzieć „tak" innemu facetowi. W obsadzie filmu prawdziwa plejada gwiazd: Mateusz Kościukiewicz, Zofia Domalik, Agnieszka Więdłocha, Rafał Zawierucha, Edyta Olszówka, Marcin Perchuć, Anna Dereszowska, Cezary Pazura, Emilia Krakowska, Rafał Rutkowski, Tomasz Sapryk i wielu, wielu innych. Duża dawka rozbrajającego humoru, zaskakujące zwroty akcji plus nieustające emocje – to komediowy strzał w dziesiątkę i świetna zabawa dla widzów obojga płci. Przyjmijcie zaproszenie na największe polskie wesele i bawcie się, jak nigdy dotąd!

Przypadkowe spotkanie z piękną nieznajomą wywraca do góry nogami życie Tomka (Mateusz Kościukiewicz) – asa agencji reklamowej. Zamiast podpisać lukratywny kontrakt, z dnia na dzień traci on wszystko: pracę, mieszkanie, wypasiony samochód... Postawiony w sytuacji bez wyjścia, wprowadza się do brata – Janka (Rafał Zawierucha), zakochanego w kwiaciarce Klarze (Agnieszka Więdłocha) odludka i komputerowego freaka. Tomek, wytrawny podrywacz, proponuje bratu deal. Pomoże mu w miłosnych podbojach, jeśli ten odszuka zjawiskową nieznajomą. Trochę hakerskiej magii i dziewczynę udaje się odnaleźć. Ma na imię Ola (Zofia Domalik) i dokładnie za dwa tygodnie wychodzi za mąż, za syna ministra sprawiedliwości! Czasu nie ma zbyt wiele, ale Tomek nie waha się wejść do gry. Wykorzystując cały swój urok, wkrada się w łaski pani ministrowej (Edyta Olszówka) i składa kobiecie podstępną propozycję. Oferuje, że wspólnie z bratem nakręci film z przygotowań do ślubu jej syna. Lecz tak naprawdę ma tylko jeden cel – uwieść i zdobyć serce Oli. A nie będzie to łatwe, bo wesele, na którym się zatrudnił, to impreza, jakiej jeszcze nie było: uczta na Zamku Królewskim, tysiące gości, w tym prezydent, rekiny biznesu, celebryci i VIP-y, do tego topowe zespoły przygrywające do kotleta i fajerwerki, które rozświetlą całą Warszawę. Po prostu największe polskie wesele.

 https://www.youtube.com/watch?v=-FWuTeEkh1c

 

Gatunek: komedia romantyczna

Produkcja: Lightcraft Films, Polska 2022

Koprodukcja: Grizzly Investments

Scenariusz: Andrzej Gołda („Pan T.", „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", „Pakt")

Reżyseria: Tomasz Konecki („Lejdis", „Testosteron", „Listy do M. 3")

Obsada: Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham", „Twarz", „W imię..."), Zofia Domalik („Wszystko dla mojej matki", „Szadź"), Agnieszka Więdłocha (seria „Planeta Singli", „Proceder"), Rafał Zawierucha („Pewnego razu... w Hollywood", „Banksterzy), Edyta Olszówka („Lejdis", „Plan B."), Marcin Perchuć („Listy do M. 2", „Po prostu przyjaźń"), Anna Dereszowska („Lejdis", „Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Cezary Pazura („Kiler", „Nic śmiesznego"), Rafał Rutkowski („Juliusz", „Planeta Singli"), Emilia Krakowska („E=mc²", „Ciało"), Tomasz Sapryk („Pieniądze to nie wszystko", „Wesele")

Czytany 243 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 11 październik 2022 12:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama