cinema.pl Artykuły

wtorek, 18 październik 2022 11:14

Jesienna odsłona Kina Kobiet z filmem „Bejbis”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kino Kobiet to ciekawy film, specjalnie wybrany z myślą o żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem. W środę, 26 października fanki tego popularnego cyklu będą mogły zobaczyć polską komedię „Bejbis” - najnowszy film w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, twórcy hitów „Testosteron” i „Lejdis”.

 

Ada i Mikołaj są szczęśliwym małżeństwem. Uprawiają seks częściej niż się kłócą, są rodzicami nad wiek rozgarniętej piętnastolatki, mają grono bardziej lub mniej wiernych przyjaciół. Słowem polska klasa średnia w średnim wieku. Tę z trudem budowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcją poważnie zachwieje nowy członek rodziny. Na skutek wydarzeń pewnej mocno zakrapianej nocy, na świat przyjdzie Janek, cudowny, ale zupełnie nieplanowany dar od losu (czyli wpadka). 

Przyjaciele pukają się w czoła: „1 dziecko + 1 dziecko = 11 dzieci, a nie 2” - mówią, córka jest zaniepokojona pojawieniem się konkurencji, ale Ada i Mikołaj w pocie czoła starają się ogarniać nową rzeczywistość. Nieprzespane noce, wszechobecne pieluchy, brak seksu oraz kłótnie. Nie tak miało być! Synka oczywiście kochają, ale między nimi zaczyna dziać się coraz gorzej. Jak w tej sytuacji odnaleźć radość życia, uratować miłość i zachować chociaż drobny margines wolności? Łatwo nie będzie, ale może być naprawdę zabawnie. 

Jeden z konkursów organizowanych przed seansem charakteryzuje się szczególnym warunkiem: trzeba się odpowiednio ubrać. Na najbliższe seanse Kina Kobiet sieć zaprasza w pastelowych odcieniach różu lub błękitu, symbolizujących płeć dziecka. Panie same zdecydują, który „team” będą reprezentować: chłopiec czy dziewczynka?

Fantastyczna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki, gdyż nie ma drugiej takiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Bilety na październikowe seanse z filmem „Bejbis” są już dostępne w sprzedaży – tego wydarzenia nie można przegapić! 

Czytany 216 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 październik 2022 11:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama