cinema.pl Artykuły

środa, 02 listopad 2022 14:38

Świąteczna reklama Disneya

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Disney przedstawia finałowy rozdział świątecznej opowieści „Czas, by być razem”.

 

„Prezent”, świąteczna reklama Disneya 2022

 

•„Prezent” to poruszająca opowieść o byciu razem. W tym roku przygotowania do świąt przerywa przyjście na świat nowego członka rodziny. 

•Animowana reklama to trzeci i finałowy rozdział serii „Czas, by być razem”

•Animacji towarzyszy nowa piosenka „Nie tylko to” w wykonaniu Ewy Ekwy

•Świecący w ciemności Miki – przytulanka z filmu dostępna w sprzedaży

•Uważni fani odnajdą w animacji mnóstwo nawiązań do światów Disneya, Pixara, Marvela i Gwiezdnych wojen

Disney przedstawił dziś nową pełną magii reklamę świąteczną. „Prezent” to dwuminutowa animowana krótkometrażówka o tym, że moc opowieści może dać nam siłę, zbliżyć do siebie i wzmocnić rodzinne więzi, zwłaszcza w obliczu wielkich życiowych zmian.

To finałowa odsłona kampanii Disneya „Czas, by być razem” – trylogii animowanych reklam świątecznych. Premiera odbyła się w środę, 2 listopada 2022 w kanałach społecznościowych i telewizyjnych Disneya, jednocześnie w 46 krajach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki i Azji.

Trylogia „Czas, by być razem”

¬Pierwsza świąteczna animacja zatytułowana “Lola” ukazała się w 2020 roku. To tam poznaliśmy główną bohaterkę serii – nastoletnią Nicole i jej babcię Lolę. Byliśmy świadkami jak zbliżają je do siebie świąteczne tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. 

W zeszłorocznej kontynuacji pod tytułem „Nowy tata” śledziliśmy dalsze losy dorosłej Nicole i jej dwójki dzieci – Maxa i Elli. Zobaczyliśmy pierwsze święta z nowym tatą Mike’iem. W sercu tej historia była wyjątkowa książka i magiczne chwile, które wydarzają się, gdy rodziny czytają razem.  

Oba filmy zgromadziły łącznie ponad 184 miliony wyświetleń na całym świecie. 

W tym roku nasi bohaterowie przygotowuje się do świąt oczekując nowego członka rodziny!

„Prezent” jest poruszającą opowieścią o relacjach w rodzeństwie, które oglądamy oczami najmłodszej w rodzinie Elli. Gdy wokół wszystko się zmienia, dziewczynka próbuje dostosować się do nowej sytuacji. W centrum opowieści jest ukochana przytulanka – Miki święcący w ciemności. Zabawka łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Tak jak kiedyś jej starszy brat Max, tak teraz Ella decyduje się podarować pluszowego Mikiego noworodkowi przy pierwszym spotkaniu i tak powitać go w gronie rodziny.

Sarah Fox, VP Marketing & Comms, Disney Consumer Products, EMEA, mówi: “Przez ostatnie trzy lata miliony widzów zobaczyło jak bohaterowie serii „Czas, by być razem” tworzą rodzinne wspomnienia i budują więzi. Chcieliśmy stworzyć rodzinę, z którą utożsamią się widzowie na całym świecie. Jesteśmy wdzięczni za ciepłe reakcje na naszą kampanię świąteczną i mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się pełny ciepła finałowy rozdział tej historii”.

W wybranych sklepach w Europie (w tym w Polsce) można kupić produkty inspirowane animacją, w tym Mikiego świecącego w ciemności firmy Simba.

„Prezent” wyprodukował zespół kreatywny Disney Consumer Products, Gaming & Publishing pod kierownictwem Angeli Affinity, Director of Brand Marketing and Creative, we współpracy ze studiem Flux Animation Studios z Nowej Zelandii.

Ścieżka dźwiękowa

Animacji towarzyszy nowa piosenka. W polskiej wersji językowej utwór „Nie tylko to” śpiewa Ewa Ekwa -  wokalistka, autorka tekstów i prezenterka znana z anteny Radia Kampus. Występowała na największych scenach i wydarzeniach z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej.  Laureatka konkursu na utwór roku Radia Chili Zet, wybrana w plebiscycie radia Kampus jako jedna z najbardziej obiecujących, wschodzących artystek. 

Autorami piosenki (w oryginale „A Little More”) są Parkwild, Sofia Quinn i Rose. Autorem polskiego tekstu jest Michał Wojnarowski.

Piosenka dostępna jest w streamingowych serwisach muzycznych pod tym linkiem: https://disneymusic.lnk.to/Nietylkoto

Czytany 305 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 listopad 2022 14:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama