cinema.pl Artykuły

sobota, 05 listopad 2022 22:49

„Nel i tajemnica Kurokota” już w kinach!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dobra zabawa ma smak przygody! Nel i jej gang rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w... kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych! „Nel i tajemnica Kurokota" w kinach już 4 listopada! 

 

Każdy nosi szlachetność w sercu!

Mała Nel nie jest szlachetnie urodzona i nie nosi lśniącej zbroi. Ma za to odwagę, hart ducha i ekipę niezawodnych przyjaciół, z którymi rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu. „Nel i tajemnica Kurokota" to czarująca, mądra i pełna humoru animacja dla młodszych i straszych widzów, która nie pozostawia wątpliwości – z prawdziwymi przyjaciółmi u boku nie ma rzeczy niemożliwych! 

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w... kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

Dystrybutorem filmu „Nel i tajemnica Kurokota" jest  M2 Films.

„Nel i tajemnica Kurokota" oficjalny polski zwiastun

Czytany 266 razy Ostatnio zmieniany sobota, 05 listopad 2022 22:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama